II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa wody i innych napojów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019
Numer referencyjny: 701801466
II.1.2)Główny kod CPV15980000 Napoje bezalkoholowe
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody i innych napojów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019.
Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 10 Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na jedną lub więcej części zamówienia.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV15980000 Napoje bezalkoholowe
II.2.4)Opis zamówienia:
Woda mineralna gazowana - zwrotna butelka szklana o poj. 0,33 l ilość 182 147 szt.
Woda źródlana gazowana - zwrotna butelka szklana o poj. 0,33 l ilość 386 500 szt.
Woda mineralna gazowana - butelka typu PET o poj. 0,5 l ilość 571 099 szt.
Woda mineralna niegazowana - butelka typu PET o poj. 0,5 l ilość 78 228 szt.
Woda mineralna gazowana - butelka typu PET o poj. 1,5 l ilość 1 584 736 szt.
Woda mineralna niegazowana - butelka typu PET o poj. 1,5 l ilość 16 000 szt.
Woda mineralna wysoko zmineralizowana gazowana - butelka typu PET o poj. 1,5 l ilość 162 232 szt.
Woda źródlana gazowana - butelka typu PET o poj. 1,5 l ilość 366 692 szt.
Woda źródlana niegazowana - butelka typu PET opoj. 1,5 l ilość 10 380 szt.
Woda źródlana- butelka typu PET o poj. 19 l (+/- 200 ml) z udostępnieniem dystrybutorów chłodząco –grzewczych, stojaków i pompek do wody na czas realizacji umowy – wg specyfikacji określonej w części B oraz zapewnieniem kubków jednorazowych (100 szt./mc/dystrybutor) ilość 36 817 szt.
Napój regeneracyjny – butelka typu PET o poj. 1 l ilość 333 150 szt.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
Napój regeneracyjny – butelka typu PET o poj.1,5 l ilość 297 827 szt.