Prekės - 309878-2023
Čekija-Pardubice: Sterilizacijos, dezinfekcijos ir higienos prietaisai
2023/S 100-309878
Skelbimas apie pirkimą
Prekės
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Čistící a dezinfekční automat a myčka laboratorního skla
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
33191000 Sterilizacijos, dezinfekcijos ir higienos prietaisai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka mycího automatu pro laboratorní sklo pro oddělení klinické mikrobiologie Pardubické nemocnice a dodávka čistícího a dezinfekčního automatu pro centrální operační sály Litomyšlské nemocnice.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
Vertė be PVM: 970 400.00 CZK
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Mycí automat pro laboratorní sklo
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka mycího automatu pro laboratorní sklo pro oddělení klinické mikrobiologie Pardubické nemocnice.
Čistící a dezinfekční automat
Pirkimo dalies Nr.: 2
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka čistícího a dezinfekčního automatu pro centrální operační sály Litomyšlské nemocnice.