Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Onderhoud voertuigen < 3500kg
II.1.2)CPV-Code Hauptteil50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De Aanbestedende Dienst is op zoek naar een Opdrachtnemer die onder andere de volgende werkzaamheden kan verrichten:
- Het onderhouden en keuren van voertuigen < 3500 kg;
- Het verzorgen van updates door fabrikanten, zoals motormanagement, terugroepacties etc.
- Periodiek onderhoud van de banden van de voertuigen;
- Onderhoudsmanagement van de banden;
- Pechservice
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Onderhoud, reparatie en (APK)keuringen van voertuigen < 3500kg inclusief bandenonderhoud
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
In totaal gaat het in eerste instantie om 80 voertuigen, dit aantal zal gedurende de overeenkomst teruglopen. De exacte hoeveelheid is onder andere afhankelijk van de aanbestedingen die de Aanbestedende Dienst de komende jaren gaat organiseren.