Oznámenie o výsledku verejného obstarávania
Výsledky verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Zabezpečenie seminárov na zvýšenie povedomia medzi sudcami a právnymi zástupcami o právnych predpisoch EÚ v oblasti rodovej rovnosti.
Referenčné číslo: JUST/2016/RDIS/PR/EQUA/0014.
II.1.2)Hlavný kód CPV79140000 Právne poradenstvo a informačné služby
II.1.4)Stručný opis:
Všeobecným cieľom týchto seminárov je zvýšiť informovanosť a podporovať šírenie informácií o právnych predpisoch EÚ v oblasti rodovej rovnosti medzi sudcami a právnymi zástupcami v EÚ a v tých kandidátskych krajinách a krajinách EHP/EZVO, ktoré sa rozhodli podieľať sa na programe REC (program práva, rovnosť a občianstvo). Bezprostredné ciele seminárov budú tieto:
— zvýšiť povedomie účastníkov a pochopenie kľúčových zásad a koncepcie právnych predpisov EÚ v oblasti rodovej rovnosti,
— poskytnúť prehľad o hlavnom precedentnom práve Súdneho dvora Európskej únie,
— prediskutovať s účastníkmi problémy, ktoré môžu vyplynúť z interpretácie osobitných ustanovení vo svetle hypotetických a skutočných prípadov.
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV80522000 Školiace semináre
II.2.4)Opis obstarávania:
Dodávateľ má za úlohu pripraviť, riadiť a vyhodnotiť každý rok:
i) 3 semináre na školenie sudcov, prokurátorov a ďalších členov súdnictva;
ii) 2 semináre zamerané na šírenie informácií a zvyšovanie povedomia iných zainteresovaných právnych zástupcov o právnych predpisoch Únie v oblasti rodovej rovnosti;
iii) 1 seminár pre univerzitných profesorov a vysokoškolských učiteľov práva o právnych predpisoch Únie v oblasti rodovej rovnosti.
Celkovo sa má organizovať 12 seminárov.