Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
"Доставка на тонери и др. консума. за печат, за копирни и печатащи устройства", ОП №4 "Доставка на ориг. тонери и др. консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Xerox (Ксерокс)"
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на договора обхваща доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Xerox (Ксерокс) в количества и обем, посочени в съответните покани до участниците: "Ронос" ООД и "Роел-98" ООД на обща стойност 11 342,16 лв. без ДДС. Общата стойност е разпределена по покани, както следва: 9667,00 лв. без ДДС в поканата към "Ронос" ООД и 1675,16 лв. без ДДС в поканата към "Роел-98" ООД.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства по обособена позиция № 4 "Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатщи устройства с марка Xerox (Ксерокс)" въз основа на сключено рамково споразумение СПОР-5/13.04.2022 г.