Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Apgaismojuma kā pilna servisa pakalpojuma (ESCO investīciju modelis) nodrošināšana Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūras sporta kluba ēkā
Referenznummer der Bekanntmachung: ĶNP 2023/14
II.1.2)CPV-Code Hauptteil51000000 Installation (außer Software)
II.1.4)Kurze Beschreibung: