Oznámení o veřejné soutěži na určitý výkon
Tato veřejná soutěž je upravena: směrnicí 2004/18/ES
II.1)Popis
II.1.1)Název přidělený veřejné soutěži na určitý výkon / projektu veřejným zadavatelem / zadavatelem:
Architektonická soutěž o návrh Kampus Albertov – Biocentrum, Globcentrum.
II.1.2)Stručný popis:
Jedná se o architektonickou soutěž o návrh, jejímž cílem je nalézt a ocenit nejvhodnější a architektonicky nejhodnotnější řešení předmětu soutěže (tj. nejvhodnější soutěžní návrh), pro budoucí výstavbu soudobých, trvanlivých a společensky prospěšných staveb – Biocentra a Globcentra v Kampusu Albertov v katastrálním území Praha-Nové Město. Vyhlašovatel bude mezi oceněnými autory hledat partnera pro zpracování veškerých stupňů projektové dokumentace budov Biocentra a Globcentra včetně související infrastruktury a provozních souborů. Blíže viz Soutěžní podmínky.