II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ACORD CADRU FURNIZARE CARTUSE DE IMPRIMANTA
Referenznummer der Bekanntmachung: 28040/17.10.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Datorita restrictiei de 5000 caractere, se va vedea caietul de sarcini.Termenul in care autoritatea contractanta raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare este in a 12-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Operatorii economici pot solicita clarificari cu 20 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
DRUM UNIT pentru BROTHER -DCP 7055
Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30125100 Tonerpatronen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
cant minima/maxima ctr subsecv=3/5, cant minima/maxima acord cadru=72/120
CARTUS TONER CF259X 10000 PG- CHI
Los-Nr.: 49
cant minima/maxima ctr subsecv=30/50, cant minima/maxima acord cadru=720/1200
Cartus pentru imprimanta Samsum ML 1670
Los-Nr.: 40
cant minima/maxima ctr subsecv=5/10, cant minima/maxima acord cadru=120/240
Cartus pentru imprimanta Hp M1132MFP
Los-Nr.: 29
cant minima/maxima ctr subsecv=50/70, cant minima/maxima acord cadru=1200/1680
Cartus pentru BROTHER -DCP 7055
Los-Nr.: 14
cant minima/maxima ctr subsecv=3/6, cant minima/maxima acord cadru=72/144
Cartus pentru imprimanta Hp 3545
Los-Nr.: 4
Cartus pentru imprimanta Samsung ML-1520
Los-Nr.: 6
Cartus pentru imprimanta Samsung scx 4623f
Los-Nr.: 38
cant minima/maxima ctr subsecv=25/50, cant minima/maxima acord cadru=600/1200
Image Unit pentru Samsung M2675
Los-Nr.: 41
cant minima/maxima ctr subsecv=10/15, cant minima/maxima acord cadru=240/360
Cartus pentru imprimanta CANON I- SENSYS- MF 4410
Los-Nr.: 42
cant minima/maxima ctr subsecv=10/20, cant minima/maxima acord cadru=240/480
Cartus pentru imprimanta HP M127Fn
Los-Nr.: 31
Cartus pentru imprimanta Hp M1522nf
Los-Nr.: 32
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 50
cant minima/maxima ctr subsecv=6/10, cant minima/maxima acord cadru=144/240
Cartus pentru imprimanta CANON I- SENSYS- CE 255A
Los-Nr.: 12
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 53
Cartus pentru imprimanta Canon MF 4010
Los-Nr.: 24
Cartus pentru imprimanta Hp P1102
Los-Nr.: 36
Cartus pentru imprimanta SAMSUNG M2070
Los-Nr.: 39
cant minima/maxima ctr subsecv=20/30, cant minima/maxima acord cadru=480/720
DRUM UNIT pentru Fax PANASONIC KX-FAD93S
Los-Nr.: 8
Cartus pentru PANASONIC FAX KX- FAT88/411E
Los-Nr.: 2
CARTUS TONER HP 1106 A CU CHIP
Los-Nr.: 48
Cartus pentru imprimanta HP M130
Los-Nr.: 15
Cartus pentru imprimanta Canon MF 4140
Los-Nr.: 25
Cartus pentru imprimanta Canon MF226dn
Los-Nr.: 26
cant minima/maxima ctr subsecv=10/30, cant minima/maxima acord cadru=240/720
Cartus pentru imprimanta Hp M476DN (Kit)
Los-Nr.: 33
cant minima/maxima ctr subsecv=5/7, cant minima/maxima acord cadru=120/240
Cartus pentru Samsung M2020
Los-Nr.: 19
Cartus pentru imprimanta Canon MF 244
Los-Nr.: 23
CARTUS COMP HP CF383A Magenta
Los-Nr.: 44
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 51
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 54
Cartus pentru imprimanta Samsung scx 3405
Los-Nr.: 17
cant minima/maxima ctr subsecv=30/50, cant minima/maxima acord cadru=720/120
Cartus pentru imprimanta HP 1020
Los-Nr.: 43
CARTUS COMP HP CF380A Black
Los-Nr.: 47
Cartus pentru imprimanta Canon LBP 2900
Los-Nr.: 22
Cartus pentru imprimanta Canon MF 421dw
Los-Nr.: 27
Cartus pentru imprimanta HP M125A
Los-Nr.: 30
Cartus pentru imprimanta Hp P1005
Los-Nr.: 35
cant minima/maxima ctr subsecv=25/40, cant minima/maxima acord cadru=600/960
CARTUS HP 435A,436A, CE285A
Los-Nr.: 55
cant minima/maxima ctr subsecv=15/20, cant minima/maxima acord cadru=360/480
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 56
Cartus pentru imprimanta Samsung scx 4300
Los-Nr.: 18
Cartus pentru imprimanta HP 2727NF
Los-Nr.: 3
Cartus pentru Fax Brother 2845
Los-Nr.: 13
CARTUS COMP HP CF382A Yelow
Los-Nr.: 45
DLC DRUM UNIT SAMSUNG R116- M2675
Los-Nr.: 58
Cartus pentru imprimanta HP M426fdn
Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 52
cant minima/maxima ctr subsecv=1/2, cant minima/maxima acord cadru=24/48
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 57
Cartus pentru imprimanta HP 1102
Los-Nr.: 28
DRUM UNIT pentru imprimanta HP M227
Los-Nr.: 11
Cartus pentru imprimanta Samsung M2675
Los-Nr.: 37
Cartus pentru imprimanta Samsung ML2165
Los-Nr.: 16
Drumm Unit pentru imprimanta HP M130
Los-Nr.: 7
Cartus pentru imprimanta HP M181FW
Los-Nr.: 10
Cartus pentru imprimanta Canon 1133a
Los-Nr.: 1
DRUM UNIT pentru imprimanta HP M426fdn
Los-Nr.: 21
Image Unit pentru Canon IR1435
Los-Nr.: 20
CARTUS COMP HP CF381A Cyan
Los-Nr.: 46
Cartus pentru imprimanta HP P1002
Los-Nr.: 34