Lieferungen - 310288-2023
Dänemark-Aarhus: Medizinische Geräte
2023/S 101-310288
Vorinformation
Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Udstyr til smittemarkørscreening - Høringsmateriale
Referenznummer der Bekanntmachung: 1-23-4-72-14-23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Uddrag af udbudsmateriale – Høring forud for udbud af udstyr til smittemarkørscreening Høringsmaterialet består af følgende dokumenter:
• Høringsbrev
• Kontraktbilag 2 – Kravspecifikation
• Uddrag fra udbudsbetingelserne
• Udbudsbilag 3 – Erklæring vedrørende russiske interesser
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1 - PPRR afregning
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: