Lieferungen - 310316-2023
Rumänien-Râmnicu Vâlcea: Ausrüstungen für die nukleare Sicherheit
2023/S 101-310316
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Echipamente de cercetare-dezvoltare cu montaj pentru "Extinderea PESTD pentru dezvoltarea de aplicatii de cercetare-dezvoltare in domeniul tritiului – TRI-VALCEA”, Cod SMIS 2014+:127931
Referenznummer der Bekanntmachung: 2538104_2022_PAAPD1356956
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
35113210 Ausrüstungen für die nukleare Sicherheit
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Autoritatea contractanta va raspunde, in mod clar, complet si fara ambiguitati la orice clarificare solicitata in a 11 zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 zile.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
LOT 5- Echipamente de cercetare dezvoltare pentru stocare tritiu
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Echipamente de cercetare dezvoltare pentru stocare tritiu, conform documentatiei atasate
LOT 3- Echipamente de cercetare dezvoltare laborator He3
Los-Nr.: 3
Echipamente de cercetare dezvoltare laborator He3, conform documentatiei atasate
LOT 1 – Echipamente de cercetare dezvoltare laborator IST
Los-Nr.: 1
Echipamente de cercetare dezvoltare laborator IST, conform documentatiei atasate.
LOT 2- Echipamente de cercetare dezvoltare laborator PHI-MI
Los-Nr.: 2
Echipamente de cercetare dezvoltare laborator PHI-MI, conform documentatiei atasate
LOT 4- Echipamente de cercetare dezvoltare laborator LiPb
Los-Nr.: 4
Echipamente de cercetare dezvoltare laborator LiPb, conform documentatiei atasate