Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Napojení severního Rokycanska na dálnici D5, I. etapa
II.1.2)Hlavní kód CPV45000000 Stavební práce
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je zajištění a provedení veškerých prací vedoucích k úplnému dokončení veřejně prospěšné stavby „Napojení severního Rokycanska na dálnici D5, I. etapa“ v rozsahu projektové dokumentace (PDPS) se soupisem prací a zadávací dokumentace.
Předmětná stavba řeší přeložku silnice II. třídy vedenou v extravilánu obcí ve volném terénu s křížením stávajících silnic, polních cest, s mostními objekty a přeložkami inženýrských sítí. Trasa je navržena v délce 5,37835 km jako dvoupruhová, směrově nerozdělená, s úrovňovými křižovatkami.
Součástí stavby je přeložka veřejné komunikační sítě, která bude provedena subjektem pověřeným společností CETIN a.s. Zhotovitel umožní vstup tohoto subjektu na staveniště za účelem provedené této přeložky a Zhotovitel poskytne veškerou nutnou součinnost ke zdárnému provedení přeložky sítě.