II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Furnizare Materiale Sanitare LD-1 2021
Referenznummer der Bekanntmachung: 3963722_2021_PAAPD1307081
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
In cadrul procedurii vor fi achizitionate diverse materiale sanitare necesare tratarii pacientilor internati in spital, conform anexelor caietului de sarcini. Pentru achizitia acestor produse s-a primit referatul de necesitate cu nr. 11411/15.06.2021, intocmita de Director ingrijiri Tarba Raluca Mariana, Sef sectie UPU-SMURD -Dr. Moldovan Adriana, avizat DFC si Aprobat de conducerea SJUSM prin care se solicita achizitionarea de materiale sanitare necesare tratarii pacientilor internati in spital.
Frecventa si valoarea contractelor ce vor fi atribuite:
Se va incheia acord cadru pe o perioada de 36 luni. In intervalul unui an calendaristic se preconizeaza ca se vor incheia un numar estimativ de minim 1 contract subsevent si un numar maxim de 12 contracte subsecvente.
AC: Pentru fiecare lot in parte, cant est min si cant est max in conformitate cu prevederile Caietului de sarcini;
CS: Pentru fiecare lot in parte, cant est min si cant est max in conformitate cu prevederile Caietului de sarcini;
CS: Pentru fiecare lot in parte, val est min si max a unui CS in conformitate cu prevederile Caietului de sarcini;
Pentru fiecare lot in parte, Cantitatea celui mai mare contract subsecvent = cantitatea maxima pe 12 luni
Cantitatile minime si maxime pentru produsele prevazute in prezentul caiet de sarcini sunt estimative si autoritatea contractanta va incheia contracte subsecvente cu cantitati in functie de necesitate si in functie de bugetul alocat.
Avand in vedere faptul ca aprovizionarea cu materiale sanitare se face in functie de numarul de pacienti, informatii care nu se cunosc cu precizie in momentul initierii unei proceduri de achizitie materialelor sanitare, autoritatea contractanta a decis ca pentru fiecare lot in parte, procedura sa se finalizeze prin incheierea cate unui acord cadru pentru o perioada de 36 de luni, cu mai multi ofertanti.
Termenul limita in care AC va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari /informatii suplimentare va fi a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor conform art.160 coraborat cu art.161 din Legea 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor : 20 zile.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Fir monofilament resorbabil 0 pentru interventii urologice Fir monofilament resorbabil 3-0 pentru interventii urologice Fir monofilament resorbabil 3-0 antibacterian
Los-Nr.: 32
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
32.1 Fir monofilament resorbabil 0 pentru interventii urologice buc CANT MIN/36 LUNI- 432 CANT.MAX/36 LUNI- 1296
32.2 Fir monofilament resorbabil 3-0 pentru interventii urologice buc CANT MIN/36 LUNI- 432 CANT.MAX/36 LUNI- 1296
32.3 Fir monofilament resorbabil 3-0 antibacterian buc CANT MIN/36 LUNI- 432 CANT.MAX/36 LUNI- 1296
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 30456.00 RON
Gel ptr. Sondaj vezical in seringa preumpluta
Los-Nr.: 48
Gel ptr. Sondaj vezical in seringa preumpluta buc CANT MIN/36 LUNI- 9360 CANT.MAX/36 LUNI- 16740
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 33480.00 RON
Ac + fir de sutura nonabsorbabil 5-0 , 17 mm 1/2 cerc Ac + fir de sutura absorbabil 5-0 , 12 mm 3/8 cerc Ac + fir de sutura nonabsorbabil 6-0 , 12 mm 1/2 cerc Ac + fir de sutura absorbabil 7-0, 10mm 3/8 cerc Ac + fir de sutura nonabsorbabil nailon 8-0, 6.6 mm 3/8 cerc Ac + fir de sutura nonab
Los-Nr.: 5
5.1 Ac + fir de sutura nonabsorbabil 5-0 , 17 mm 1/2 cerc plic CANT MIN/36 LUNI-432 CANT.MAX/36 LUNI-864
5.2 Ac + fir de sutura absorbabil 5-0 , 12 mm 3/8 cerc plic CANT MIN/36 LUNI-432 CANT.MAX/36 LUNI-864
5.3 Ac + fir de sutura nonabsorbabil 6-0 , 12 mm 1/2 cerc plic CANT MIN/36 LUNI-432 CANT.MAX/36 LUNI-864
5.4 Ac + fir de sutura absorbabil 7-0, 10mm 3/8 cerc plic CANT MIN/36 LUNI-432 CANT.MAX/36 LUNI-864
5.5 Ac + fir de sutura nonabsorbabil nailon 8-0, 6.6 mm 3/8 cerc plic CANT MIN/36 LUNI-432 CANT.MAX/36 LUNI-864
5.6 Ac + fir de sutura nonabsorbabil nylon 9-0 6.1 mm 3/8 cerc plic CANT MIN/36 LUNI-864 CANT.MAX/36 LUNI-1296
5.7 Ac + fir de sutura nonabsorbabil nylon 10-0 6.1 mm 3/8 cerc plic CANT MIN/36 LUNI-432 CANT.MAX/36 LUNI-864
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 32400.00 RON
Hartie compatibila sau echivalent videoprinter high density
Los-Nr.: 54
Hartie compatibila sau echivalent videoprinter high density rola CANT MIN/36 LUNI- 36 CANT MAX/36 LUNI- 72
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 1800.00 RON
Hârtie termică 40457C ptr Defibrilator Heart Start XL Philips
Los-Nr.: 51
Hârtie termică 40457C ptr Defibrilator Heart Start XL Philips rolă CANT MIN/36 LUNI-360 CANT.MAX/36 LUNI- 720
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 379.20 RON
Hemoclipuri hem-o-lok marimea M-L Hemoclipuri hem-o-lok marimea L Hemoclipuri hem-o-lok marimea XL
Los-Nr.: 61
Ace punctie biopsica prostatica automata buc CANT MIN/36 LUNI- 180 CANT.MAX/36 LUNI- 540
61.1 Hemoclipuri hem-o-lok marimea M-L cartus CANT MIN/36 LUNI- 360 CANT.MAX/36 LUNI- 1080
61.2 Hemoclipuri hem-o-lok marimea L cartus CANT MIN/36 LUNI- 360 CANT.MAX/36 LUNI- 1080
61.3 Hemoclipuri hem-o-lok marimea XL cartus CANT MIN/36 LUNI- 360 CANT.MAX/36 LUNI- 1080
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 77760.00 RON
Seringi de insulina 100 UI cu ac detasabil
Los-Nr.: 85
Seringi de insulina 100 UI cu ac detasabil buc CANT MIN/36 LUNI-58320 CANT.MAX/36 LUNI151200
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 18648.00 RON
Hartie EKG BIOSET 3500 -110mm/50m
Los-Nr.: 49
Hartie EKG BIOSET 3500 -110mm/50m role CANT MIN/36 LUNI- 720 CANT.MAX/36 LUNI-2520
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 2192.40 RON
Fir de sutura monofilament resorbabil 1 Fir de sutura monofilament resorbabil 0 Fir de sutura monofilament resorbabil 2-0 Fir de sutura monofilament resorbabil 3-0 Fir de sutura monofilament resorbabil 4-0
Los-Nr.: 41
41.1 Fir de sutura monofilament resorbabil 1 buc CANT MIN/36 LUNI- 1728 CANT.MAX/36 LUNI- 3456
41.2 Fir de sutura monofilament resorbabil 0 buc CANT MIN/36 LUNI- 1728 CANT.MAX/36 LUNI-3456
41.3 Fir de sutura monofilament resorbabil 2-0 buc CANT MIN/36 LUNI- 864 CANT.MAX/36 LUNI-1728
41.4 Fir de sutura monofilament resorbabil 3-0 buc CANT MIN/36 LUNI- 864 CANT.MAX/36 LUNI-1728
41.5 Fir de sutura monofilament resorbabil 4-0 cutie CANT MIN/36 LUNI- 864 CANT.MAX/36 LUNI-1728
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 42624.00 RON
Kit venturi ptr adult cu masca Eco – 1107080
Los-Nr.: 63
Kit venturi ptr adult cu masca Eco – 1107080 set CANT MIN/36 LUNI- 1080 CANT.MAX/36 LUNI- 2520
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 5880.00 RON
Hartie cardiotocograf BT 350
Los-Nr.: 57
Hartie cardiotocograf BT 350 blat CANT MIN/36 LUNI- 540 CANT.MAX/36 LUNI- 720
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 847.20 RON
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 47
Gel ecografic litri CANT MIN/36 LUNI- 2700 CANT.MAX/36 LUNI-4680
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 13806.00 RON
Hartie EKG BIOSET 3700-110mm/100x80
Los-Nr.: 50
Hartie EKG BIOSET 3700-110mm/100x80 blat CANT MIN/36 LUNI- 3240 CANT.MAX/36 LUNI- 6480
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 5421.60 RON
Electrod ac concentric de UF; Electrozi ECG de UF
Los-Nr.: 28
28.1 Electrod ac concentric de UF buc CANT MIN/36 LUNI-3600 CANT.MAX/36 LUNI- 5400
28.2 Electrozi ECG de UF buc CANT MIN/36 LUNI- 3600 CANT.MAX/36 LUNI- 7200
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 50280.00 RON
Pipe GUEDEL NR 00 Pipe GUEDEL NR 0 Pipe GUEDEL NR 1 Pipe GUEDEL NR 2 Pipe GUEDEL NR 3 Pipe GUEDEL NR 4 Pipe GUEDEL NR 5
Los-Nr.: 74
74.1 Pipe GUEDEL NR 00 buc CANT MIN/36 LUNI- 180 CANT.MAX/36 LUNI- 540
74.2 Pipe GUEDEL NR 0 Buc CANT MIN/36 LUNI- 216 CANT.MAX/36 LUNI- 576
74.3 Pipe GUEDEL NR 1 Buc CANT MIN/36 LUNI- 216 CANT.MAX/36 LUNI- 576
74.4 Pipe GUEDEL NR 2 Buc CANT MIN/36 LUNI- 864 CANT.MAX/36 LUNI- 1044
74.5 Pipe GUEDEL NR 3 Buc CANT MIN/36 LUNI- 1440 CANT.MAX/36 LUNI- 3600
74.6 Pipe GUEDEL NR 4 Buc CANT MIN/36 LUNI- 3960 CANT.MAX/36 LUNI- 7920
74.7 Pipe GUEDEL NR 5 buc CANT MIN/36 LUNI- 2880 CANT.MAX/36 LUNI- 5040
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 9004.80 RON
Masca aparat anestezie nr.0 Masca aparat anestezie nr.1 Masca aparat anestezie nr.2 Masca aparat anestezie nr.3 Masca aparat anestezie nr.4 Masca aparat anestezie nr.5
Los-Nr.: 67
67.1 Masca aparat anestezie nr.0 buc CANT MIN/36 LUNI-36 CANT.MAX/36 LUNI- 360
67.2 Masca aparat anestezie nr.1 buc CANT MIN/36 LUNI-36 CANT.MAX/36 LUNI- 360
67.3 Masca aparat anestezie nr.2 buc CANT MIN/36 LUNI-36 CANT.MAX/36 LUNI- 360
67.4 Masca aparat anestezie nr.3 buc CANT MIN/36 LUNI-36 CANT.MAX/36 LUNI- 360
67.5 Masca aparat anestezie nr.4 buc CANT MIN/36 LUNI-1800 CANT.MAX/36 LUNI- 5400
67.6 Masca aparat anestezie nr.5 buc CANT MIN/36 LUNI-1800 CANT.MAX/36 LUNI- 5400
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 244800.00 RON
Ac automat pentru biopsia sanului 16 G lungime 16 cm ; Ac automat pentru biopsia sanului 14 G lungime 16 cm
Los-Nr.: 4
4.1 Ac automat pentru biopsia sanului 16 G lungime 16 cm buc CANT MIN/36 LUNI-180 CANT.MAX/36 LUNI-360
4.2 Ac automat pentru biopsia sanului 14 G lungime 16 cm buc CANT MIN/36 LUNI -72 CANT.MAX/36 LUNI-360
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 18000.00 RON
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 42
Filme mamografice 18/24 buc CANT MIN/36 LUNI- 432 CANT.MAX/36 LUNI- 864
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 51840.00 RON
Gel ECG tip crema tub a 250 ml ptr defibrilator
Los-Nr.: 46
Gel ECG tip crema tub a 250 ml ptr defibrilator tub CANT MIN/36 LUNI-1260 CANT.MAX/36 LUNI- 3600
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 5148.00 RON
Folie transfer pacient absorbanta
Los-Nr.: 44
Folie transfer pacient absorbanta tub CANT MIN/36 LUNI-5580 CANT.MAX/36 LUNI- 12600
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 79800.00 RON
Masti supraglotică i-gel nr 3 Masti supraglotică i-gel nr 4 Masti supraglotică i-gel nr 5
Los-Nr.: 68
68.1 Masti supraglotică i-gel nr 3 Buc CANT MIN/36 LUNI-432 CANT.MAX/36 LUNI- 792
68.2 Masti supraglotică i-gel nr 4 Buc CANT MIN/36 LUNI-432 CANT.MAX/36 LUNI- 792
68.3 Masti supraglotică i-gel nr 5 Buc CANT MIN/36 LUNI-432 CANT.MAX/36 LUNI- 792
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 36408.24 RON
Camp operator steril 38 x 45 cm Camp operator steril 45 x 75 cm
Los-Nr.: 18
18.1 Camp operator steril 38 x 45 cm buc CANT MIN/36 LUNI-9000 CANT.MAX/36 LUNI- 28800
18.2 Camp operator steril 45 x 75 cm buc CANT MIN/36 LUNI-9000 CANT.MAX/36 LUNI- 28800
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 28800.00 RON
Ac pentru anestezie plexala izolat cu bizou in unghi de 30° compatibil cu aparate de tip Stimuplex, cu posibilitatea si a pozitionarii ghidate ecografic.
Los-Nr.: 9
Ac pentru anestezie plexala izolat cu bizou in unghi de 30° compatibil cu aparate de tip Stimuplex, cu posibilitatea si a pozitionarii ghidate ecografic. buc CANT MIN/36 LUNI- 180 CANT.MAX/36 LUNI-360
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 5400.00 RON
Fixator de linie intravenoasa adulti
Los-Nr.: 33
Fixator de linie intravenoasa adulti Buc CANT MIN/36 LUNI- 216000 CANT.MAX/36 LUNI- 414000
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 52440.00 RON
Ace spinale ptr.copii 25 G-50mm
Los-Nr.: 8
Ace spinale ptr.copii 25 G-50mm buc CANT MIN/36 LUNI- 180 CANT.MAX/36 LUNI-1800
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 10800.00 RON
Branule Branule 18G Branule 20G Branule 22 G Branule 24G
Los-Nr.: 12
12.1 Branule buc CANT MIN/36 LUNI-7200 CANT.MAX/36 LUNI-12600
12.2 Branule 18G Buc CANT MIN/36 LUNI-72000 CANT.MAX/36 LUNI-118800
12.3 Branule 20G Buc CANT MIN/36 LUNI-205200 CANT.MAX/36 LUNI-396000
12.4 Branule 22 G Buc CANT MIN/36 LUNI-162000 CANT.MAX/36 LUNI-280800
12.5 Branule 24G Buc CANT MIN/36 LUNI-54000 CANT.MAX/36 LUNI-129600
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 997194.00 RON
Hartie EKG compatibil sau echivalent cu aparat EDAN SE-300
Los-Nr.: 56
Hartie EKG compatibil sau echivalent cu aparat EDAN SE-300 rola CANT MIN/36 LUNI- 180 CANT.MAX/36 LUNI-360
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 264.00 RON
Proteza vasculara DACRON nr.7cu argint Proteza vasculara DACRON nr.8cu argint Proteza vasculara DACRON nr.8
Los-Nr.: 79
79.1 Proteza vasculara DACRON nr.7cu argint buc CANT MIN/36 LUNI-36 CANT.MAX/36 LUNI-180
79.2 Proteza vasculara DACRON nr.8cu argint buc CANT MIN/36 LUNI-36 CANT.MAX/36 LUNI-36
79.3 Proteza vasculara DACRON nr.8 buc CANT MIN/36 LUNI-36 CANT.MAX/36 LUNI-180
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 112800.00 RON
Seringa 200 ml cod SY-20; Seringa 100 ml cod SY-100
Los-Nr.: 86
86.1 Seringa 200 ml cod SY-200 buc CANT MIN/36 LUNI-720 CANT.MAX/36 LUNI-2160
86.2 Seringa 100 ml cod SY-100 buc CANT MIN/36 LUNI-720 CANT.MAX/36 LUNI-2160
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 51408.00 RON
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 77
Hartie ECG EDAN SE 1200 buc CANT MIN/36 LUNI-756 CANT.MAX/36 LUNI1800
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 5028.00 RON
Dispozitiv de aspiratie / transfer cu filtru de particule de 5μm minispike Dispozitiv de aspiratie / transfer cu filtru de particole de 5μm si pentru citostatice
Los-Nr.: 25
25.1 Dispozitiv de aspiratie / transfer cu filtru de particule de 5μm minispike buc CANT MIN/36 LUNI- 28800 CANT.MAX/36 LUNI- 57600
25.2 Dispozitiv de aspiratie / transfer cu filtru de particole de 5μm si pentru citostatice buc CANT MIN/36 LUNI- 7200 CANT.MAX/36 LUNI- 14400
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 197856.00 RON
Fir de sutura multifilament resorbabil 3&4 cu ac sectiune rotunda 3/8 cerc Fir de sutura multifilament resorbabil 2 cu ac sectiune rotunda 3/8 cerc Fir de sutura multifilament resorbabil 1 cu ac sectiune rotunda 3/8 cerc Fir de sutura multifilament resorbabil 3&4 cu ac sectiune triunghiulara Fir
Los-Nr.: 39
39.1 Fir de sutura multifilament resorbabil 3&4 cu ac sectiune rotunda 3/8 cerc buc CANT MIN/36 LUNI- 3456 CANT.MAX/36 LUNI- 4320
39.2 Fir de sutura multifilament resorbabil 2 cu ac sectiune rotunda 3/8 cerc buc CANT MIN/36 LUNI- 1296 CANT.MAX/36 LUNI- 4320
39.3 Fir de sutura multifilament resorbabil 1 cu ac sectiune rotunda 3/8 cerc buc CANT MIN/36 LUNI- 1296 CANT.MAX/36 LUNI- 4320
39.4 Fir de sutura multifilament resorbabil 3&4 cu ac sectiune triunghiulara buc CANT MIN/36 LUNI- 1296 CANT.MAX/36 LUNI- 2160
39.5 Fir de sutura multifilament resorbabil 2 cu ac sectiune triunghiulara buc CANT MIN/36 LUNI- 1296 CANT.MAX/36 LUNI- 2160
39.6 Fir de sutura multifilament resorbabil 1 cu ac sectiune triunghiulara buc CANT MIN/36 LUNI- 1296 CANT.MAX/36 LUNI- 2160
39.7 Fir de sutura multifilament resorbabil 2 cu ac sectiune rotunda 1/2 cerc buc CANT MIN/36 LUNI- 864 CANT.MAX/36 LUNI- 2160
39.8 Fir de sutura multifilament resorbabil 1 cu ac sectiune rotunda 1/2 cerc buc CANT MIN/36 LUNI-864 CANT.MAX/36 LUNI- 2160
39.9 Fir de sutura multifilament resorbabil 0 cu ac sectiune rotunda 1/2 cerc buc CANT MIN/36 LUNI-864 CANT.MAX/36 LUNI- 2160
39.10 Fir de sutura multifilament resorbabil 2-0 cu ac sectiune rotunda buc CANT MIN/36 LUNI- 1296 CANT.MAX/36 LUNI- 4320
39.11 Fir de sutura multifilament resorbabil 3-0 cu ac sectiune triunghiulara buc CANT MIN/36 LUNI- 432 CANT.MAX/36 LUNI- 2160
39.12 Fir de sutura multifilament resorbabil 4-0 cu ac sectiune triunghiulara buc CANT MIN/36 LUNI- 432 CANT.MAX/36 LUNI- 2160
39.13 Fir de sutura multifilament resorbabil 5-0 cu ac sectiune triunghiulara buc CANT MIN/36 LUNI- 432 CANT.MAX/36 LUNI- 1296
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 122760.00 RON
Pungi de colostoma copii-colomini
Los-Nr.: 76
Pungi de colostoma copii-colomini buc CANT MIN/36 LUNI-180 CANT.MAX/36 LUNI-1800
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 3396.00 RON
Dispozitiv pentru intubatia dificila a cailor aeriene 37 Fr Dispozitiv pentru intubatia dificila a cailor aeriene 41 Fr
Los-Nr.: 24
24.1 Dispozitiv pentru intubatia dificila a cailor aeriene 37 Fr kit CANT MIN/36 LUNI- 684 CANT.MAX/36 LUNI-972
24.2 Dispozitiv pentru intubatia dificila a cailor aeriene 41 Fr kit CANT MIN/36 LUNI- 684 CANT.MAX/36 LUNI-1080
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 273600.00 RON
Capeline antibacteriale impregnate cu sampon pentru scalp
Los-Nr.: 21
Capeline antibacteriale impregnate cu sampon pentru scalp buc CANT MIN/36 LUNI-1800 CANT.MAX/36 LUNI- 2160
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 3456.00 RON
Omnifx 10/10 Omnifix 10/15
Los-Nr.: 72
72.1 Omnifx 10/10 buc CANT MIN/36 LUNI-5436 CANT.MAX/36 LUNI- 11232
72.2 Omnifix 10/15 buc CANT MIN/36 LUNI-5040 CANT.MAX/36 LUNI- 10440
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 89640.00 RON
Hartie de sterilizare crep soft 750 x750 mm Hartie de sterilizare crep soft 1000 x1000 mm Hartie de sterilizare crep soft 1200 x1200 mm
Los-Nr.: 55
55.1 Hartie de sterilizare crep soft 750 x750 mm coala CANT MIN/36 LUNI-126000 CANT.MAX/36 LUNI-144000
55.2 Hartie de sterilizare crep soft 1000 x1000 mm coala CANT MIN/36 LUNI-63000 CANT.MAX/36 LUNI-81000
55.3 Hartie de sterilizare crep soft 1200 x1200 mm coala CANT MIN/36 LUNI-28800 CANT.MAX/36 LUNI-45000
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 100710.00 RON
Conector in T - 22 mm adulti
Los-Nr.: 20
Conector in T - 22 mm adulti buc CANT MIN/36 LUNI-180 CANT.MAX/36 LUNI- 720
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 960.00 RON
Rola de sterilizare plata 100 mm x 200 m Rola de sterilizare plata 150 mm x 200m Rola de sterilizare plata 75 mm x 200 m Rola de sterilizare plata 200mm x 200 m Rola de sterilizare plata 250 mm x 200 m Rola de sterilizare plata 300 mm x 200 m
Los-Nr.: 82
82.1 Rola de sterilizare plata 100 mm x 200 m rola CANT MIN/36 LUNI-288 CANT.MAX/36 LUNI- 504
82.2 Rola de sterilizare plata 150 mm x 200m rola CANT MIN/36 LUNI-288 CANT.MAX/36 LUNI- 432
82.3 Rola de sterilizare plata 75 mm x 200 m rola CANT MIN/36 LUNI-216 CANT.MAX/36 LUNI- 360
82.4 Rola de sterilizare plata 200mm x 200 m rola CANT MIN/36 LUNI-288 CANT.MAX/36 LUNI- 432
82.5 Rola de sterilizare plata 250 mm x 200 m rola CANT MIN/36 LUNI-288 CANT.MAX/36 LUNI- 432
82.6 Rola de sterilizare plata 300 mm x 200 m rola CANT MIN/36 LUNI-180 CANT.MAX/36 LUNI- 324
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 87480.00 RON
Electrozi monitorizare adult deUF
Los-Nr.: 26
Electrozi monitorizare adult deUF buc CANT MIN/36 LUNI- 252000 CANT.MAX/36 LUNI- 504000
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 50400.00 RON
Seringa 50 ml pentru injectomat; Seringa 50 ml pentru injectomat cu filtru UV
Los-Nr.: 88
88.1 Seringa 50 ml pentru injectomat buc CANT MIN/36 LUNI-36000 CANT.MAX/36 LUNI-82800
88.2 Seringa 50 ml pentru injectomat cu filtru UV buc CANT MIN/36 LUNI-360 CANT.MAX/36 LUNI-12600
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 130698.00 RON
Ace chirurgicale 1/2 cerc cu sectiune triunghiulara e 20 mm Ace chirurgicale 1/2 cerc cu sectiune triunghiulara 15 mm Ace chirurgicale 1/2 cerc cu sectiune triunghiulara 45 mm Ace chirurgicale 1/2 cerc cu sectiune triunghiulara 65 mm Ace chirurgicale 1/2 cerc cu sectiune triunghiulara 35 mm Ace
Los-Nr.: 1
UM
Ace chirurgicale 1/2 cerc cu sectiune triunghiulara e 20 mm duzină CANT MIN/36 LUNI-576 CANT.MAX/36 LUNI- 972
Ace chirurgicale 1/2 cerc cu sectiune triunghiulara 15 mm duzină CANT MIN/36 LUNI-324 CANT.MAX/36 LUNI- 792
Ace chirurgicale 1/2 cerc cu sectiune triunghiulara 45 mm duzină CANT MIN/36 LUNI-396 CANT.MAX/36 LUNI- 900
Ace chirurgicale 1/2 cerc cu sectiune triunghiulara 65 mm duzină CANT MIN/36 LUNI-396 CANT.MAX/36 LUNI- 900
Ace chirurgicale 1/2 cerc cu sectiune triunghiulara 35 mm duzină CANT MIN/36 LUNI-396 CANT.MAX/36 LUNI- 900
Ace chirurgicale 1/2 cerc cu sectiune triunghiulara 30 mm duzină CANT MIN/36 LUNI-540 CANT.MAX/36 LUNI- 1080
Ace chirurgicale 1/2 cerc cu sectiune triunghiulara 25 mm duzină CANT MIN/36 LUNI-288 CANT.MAX/36 LUNI- 720
Ace chirurgicale 3/8 cerc cu sectiune triunghiulara 20 mm duzină CANT MIN/36 LUNI-108 CANT.MAX/36 LUNI- 360
Ace chirurgicale 3/8 cerc cu sectiune triunghiulara 25 mm duzină CANT MIN/36 LUNI-108 CANT.MAX/36 LUNI- 360
Ace chirurgicale 3/8 cerc cu sectiune triunghiulara 30 mm duzină CANT MIN/36 LUNI-360 CANT.MAX/36 LUNI- 720
Ace chirurgicale 3/8 cerc cu sectiune triunghiulara 35 mm duzină CANT MIN/36 LUNI-360 CANT.MAX/36 LUNI- 720
Ace chirurgicale 1/2 cerc cu sectiune rotunda 65 mm duzină CANT MIN/36 LUNI-108 CANT.MAX/36 LUNI- 360
Ace chirurgicale 1/2 cerc cu sectiune rotunda 45 mm duzină CANT MIN/36 LUNI-360 CANT.MAX/36 LUNI- 720
Ace chirurgicale 1/2 cerc cu sectiune rotunda 35 mm duzină CANT MIN/36 LUNI-360 CANT.MAX/36 LUNI- 720
Ace chirurgicale 1/2 cerc cu sectiune rotunda 30 mm duzină CANT MIN/36 LUNI-360 CANT.MAX/36 LUNI- 720
Ace chirurgicale 1/2 cerc cu sectiune rotunda 25 mm duzină CANT MIN/36 LUNI-108 CANT.MAX/36 LUNI- 360
Ace chirurgicale 3/8 cerc cu sectiune rotunda 45 mm duzină CANT MIN/36 LUNI-360 CANT.MAX/36 LUNI- 720
Ace chirurgicale 3/8 cerc cu sectiune rotunda 35 mm duzină CANT MIN/36 LUNI-360 CANT.MAX/36 LUNI- 720
Ace chirurgicale 3/8 cerc cu sectiune rotunda 30 mm duzină CANT MIN/36 LUNI-360 CANT.MAX/36 LUNI- 720
Ace chirurgicale 3/8 cerc cu sectiune rotunda 25 mm duzină CANT MIN/36 LUNI-108 CANT.MAX/36 LUNI- 360
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 69,120.00 RON
Banda adeziva cu indicator chimic pentru sterilizare la etuva Banda indicatoare autoadeziva pentru sterilizare cu aburi
Los-Nr.: 10
10.1 Banda adeziva cu indicator chimic pentru sterilizare la etuva buc CANT MIN/36 LUNI- 72 CANT.MAX/36 LUNI-360
10.2 Banda indicatoare autoadeziva pentru sterilizare cu aburi buc CANT MIN/36 LUNI- 1080 CANT.MAX/36 LUNI-1440
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 9000.00 RON
Cateter arterial pentru masurarea presiunii sanguine- Arteriofix V Cateter arterial pentru masurarea presiunii sanguine- Arteriofix
Los-Nr.: 14
14.1 Cateter arterial pentru masurarea presiunii sanguine- Arteriofix V buc CANT MIN/36 LUNI-36 CANT.MAX/36 LUNI-180
14.2 Cateter arterial pentru masurarea presiunii sanguine- Arteriofix buc CANT MIN/36 LUNI-36 CANT.MAX/36 LUNI-1440
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 22020.00 RON
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 89
Seringa Guyon 100 ml buc CANT MIN/36 LUNI-12600 CANT.MAX/36 LUNI28800
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 17856.00 RON
Fir de sutura monofilament neresorbabil 2,1/2 cerc Fir de sutura monofilament neresorbabil 1, 1/2 cerc Fir de sutura monofilament neresorbabil 0,1/2 cerc Fir de sutura monofilament neresorbabil 2 ,3/8 cerc Fir de sutura monofilament neresorbabil 1, 3/8 cerc Fir de sutura monofilament neresorbabil 0,
Los-Nr.: 40
40.1 Fir de sutura monofilament neresorbabil 2,1/2 cerc buc CANT MIN/36 LUNI-1728 CANT.MAX/36 LUNI- 3456
40.2 Fir de sutura monofilament neresorbabil 1, 1/2 cerc buc CANT MIN/36 LUNI-2160 CANT.MAX/36 LUNI- 4320
40.3 Fir de sutura monofilament neresorbabil 0,1/2 cerc buc CANT MIN/36 LUNI-3528 CANT.MAX/36 LUNI- 7056
40.4 Fir de sutura monofilament neresorbabil 2 ,3/8 cerc buc CANT MIN/36 LUNI-4392 CANT.MAX/36 LUNI- 7920
40.5 Fir de sutura monofilament neresorbabil 1, 3/8 cerc buc CANT MIN/36 LUNI-4392 CANT.MAX/36 LUNI- 7920
40.6 Fir de sutura monofilament neresorbabil 0, 3/8 cerc buc CANT MIN/36 LUNI-4392 CANT.MAX/36 LUNI- 7920
40.7 Fir de sutura monofilament neresorbabil 2-0 cu ac sectiune triunghiulara buc CANT MIN/36 LUNI-6120 CANT.MAX/36 LUNI- 12240
40.8 Fir de sutura monofilament neresorbabil 3-0 cu ac sectiune triunghiulara buc CANT MIN/36 LUNI- 3528 CANT.MAX/36 LUNI- 7056
40.9 Fir de sutura monofilament neresorbabil 4-0 cu ac sectiune triunghiulara buc CANT MIN/36 LUNI- 1728 CANT.MAX/36 LUNI- 3456
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 123864.00 RON
Ac biopsie osteomedulara si aspiratie; Ace punctie sternala 15 Gx45 mm
Los-Nr.: 3
3.1 Ac biopsie osteomedulara si aspiratie buc CANT MIN/36 LUNI- 108 CANT.MAX/36 LUNI- 180
3.2 Ace punctie sternala 15 Gx45 mm buc CANT MIN/36 LUNI - 144 CANT.MAX/36 LUNI- 360
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 12240.00 RON
Manusi ortopedice marimea 7; Manusi ortopedice marimea 8
Los-Nr.: 65
65.1 Manusi ortopedice marimea 7 perechi CANT MIN/36 LUNI- 10800 CANT.MAX/36 LUNI-21600
65.2 Manusi ortopedice marimea 8 perechi CANT MIN/36 LUNI- 10800 CANT.MAX/36 LUNI-21600
Fire de microchirurgie 7-0 Fire de microchirurgie 8-0 Fire de microchirurgie 9-0
Los-Nr.: 36
36.1 Fire de microchirurgie 7-0 buc CANT MIN/36 LUNI-180 CANT.MAX/36 LUNI-432
36.2 Fire de microchirurgie 8-0 buc CANT MIN/36 LUNI-180 CANT.MAX/36 LUNI-432
36.3 Fire de microchirurgie 9-0 buc CANT MIN/36 LUNI-180 CANT.MAX/36 LUNI-432
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 9936.00 RON
Filme radiologice 13 / 18x100 Filme radiologice 18 / 24x100 Filme radiologice 24 / 30x100 Filme radiologice 30 / 40x100 Filme radiologice 35 / 35x100 Filme radiologice 35/ 43x100
Los-Nr.: 35
35.1 Filme radiologice 13 / 18x100 cutie CANT MIN/36 LUNI-72 CANT.MAX/36 LUNI- 216
35.2 Filme radiologice 18 / 24x100 cutie CANT MIN/36 LUNI-1476 CANT.MAX/36 LUNI- 2232
35.3 Filme radiologice 24 / 30x100 cutie CANT MIN/36 LUNI-1116 CANT.MAX/36 LUNI- 1872
35.4 Filme radiologice 30 / 40x100 cutie CANT MIN/36 LUNI-720 CANT.MAX/36 LUNI- 1260
35.5 Filme radiologice 35 / 35x100 cutie CANT MIN/36 LUNI-1152 CANT.MAX/36 LUNI- 1656
35.6 Filme radiologice 35/ 43x100 cutie CANT MIN/36 LUNI-612 CANT.MAX/36 LUNI- 1224
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 446772.00 RON
Barbotor cu apa sterila, de UF de 650 ml
Los-Nr.: 11
Barbotor cu apa sterila, de UF de 650 ml buc CANT MIN/36 LUNI-- 360 CANT.MAX/36 LUNI-3600
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 15000.00 RON
Circuit ventilatie adult ptr.ventilator Vella de UF
Los-Nr.: 17
Circuit ventilatie adult ptr.ventilator Vella de UF buc CANT MIN/36 LUNI-1188 CANT.MAX/36 LUNI-5040
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 48720.00 RON
Manusi impregnate antibacteriale pentru curatarea corpului, pachet cu 8 manusi
Los-Nr.: 66
Manusi impregnate antibacteriale pentru curatarea corpului, pachet cu 8 manusi pachet CANT MIN/36 LUNI- 7560 CANT.MAX/36 LUNI- 12600
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 21504.00 RON
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 71
Musama de cauciuc metru CANT MIN/36 LUNI-720 CANT.MAX/36 LUNI-5400
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 14256.000 RON
Proteza vasculara PTFE ranforsata nr. 7 Proteza vasculara PTFE ranforsata nr. 6
Los-Nr.: 78
78.1 Proteza vasculara PTFE ranforsata nr. 7 buc CANT MIN/36 LUNI-36 CANT.MAX/36 LUNI-180
78.2 Proteza vasculara PTFE ranforsata nr. 6 buc CANT MIN/36 LUNI-36 CANT.MAX/36 LUNI-180
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 216000.00 RON
Pompa elastomerica de UF 100 ml , 2ml/h , 50 h Pompa elastomerica de UF 270 ml , 5ml/h , 54 h Pompa elastomerica de UF 400 ml , 4ml/h , 100 h Pompa elastomerica de UF 270 ml , 2ml/h , 135 h Pompa elastomerica de UF 125 ml , 5ml/h , 25 h Pompa elastomerica de UF 270 ml , 10ml/h , 27 h
Los-Nr.: 75
75.1 Pompa elastomerica de UF 100 ml , 2ml/h , 50 h buc CANT MIN/36 LUNI- 36 CANT.MAX/36 LUNI- 360
75.2 Pompa elastomerica de UF 270 ml , 5ml/h , 54 h buc CANT MIN/36 LUNI- 720 CANT.MAX/36 LUNI- 2160
75.3 Pompa elastomerica de UF 400 ml , 4ml/h , 100 h buc CANT MIN/36 LUNI- 720 CANT.MAX/36 LUNI- 1800
75.4 Pompa elastomerica de UF 270 ml , 2ml/h , 135 h buc CANT MIN/36 LUNI- 36 CANT.MAX/36 LUNI- 360
75.5 Pompa elastomerica de UF 125 ml , 5ml/h , 25 h buc CANT MIN/36 LUNI- 36 CANT.MAX/36 LUNI- 360
75.6 Pompa elastomerica de UF 270 ml , 10ml/h , 27 h buc CANT MIN/36 LUNI- 360 CANT.MAX/36 LUNI- 1080
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 202980.00 RON
Ace punctie biopsica prostatica automata
Los-Nr.: 2
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 16200.00 RON
Comprese pliate in 8 straturi sterile 10x10, 5 buc / blister
Los-Nr.: 15
Comprese pliate in 8 straturi sterile 10x10, 5 buc / blister Blister CANT MIN/36 LUNI-40032 CANT.MAX/36 LUNI-79344
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 15868.80 RON
Comprese pliate in 16 straturi sterile 10x10, (40x40) 10 buc / blister
Los-Nr.: 16
Comprese pliate in 16 straturi sterile 10x10, (40x40) 10 buc / blister Blister CANT MIN/36 LUNI- 14760 CANT.MAX/36 LUNI-28800
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 8640.00 RON
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 62
Holder simplu buc CANT MIN/36 LUNI-12600 CANT.MAX/36 LUNI- 25200
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 924.00 RON
Fir de sutura multifilament rapid resorbabil 4-0 Fir de sutura multifilament rapid resorbabil 3-0 Fir de sutura multifilament rapid resorbabil 0 Fir de sutura multifilament rapid resorbabil 1 Fir de sutura multifilament rapid resorbabil 2
Los-Nr.: 38
38.1 Fir de sutura multifilament rapid resorbabil 4-0 buc CANT MIN/36 LUNI- 432 CANT.MAX/36 LUNI- 2160
38.2 Fir de sutura multifilament rapid resorbabil 3-0 buc CANT MIN/36 LUNI- 432 CANT.MAX/36 LUNI-2160
38.3 Fir de sutura multifilament rapid resorbabil 0 buc CANT MIN/36 LUNI- 432 CANT.MAX/36 LUNI- 2160
38.4 Fir de sutura multifilament rapid resorbabil 1 buc CANT MIN/36 LUNI- 432 CANT.MAX/36 LUNI- 2160
38.5 Fir de sutura multifilament rapid resorbabil 2 buc CANT MIN/36 LUNI- 432 CANT.MAX/36 LUNI-2160
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 41760.00 RON
Seringa cu ac de 1 ml 25*5/8
Los-Nr.: 87
Seringa cu ac de 1 ml 25*5/8 buc CANT MIN/36 LUNI43200 CANT.MAX/36 LUNI-82800
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 5796.00 RON
Etichete nonadezive ptr container de sterilizare Medicon
Los-Nr.: 27
Etichete nonadezive ptr container de sterilizare Medicon buc CANT MIN/36 LUNI- 72000 CANT.MAX/36 LUNI- 90000
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 2700.00 RON
Fesi elastice autoadezive 8 cm x 4 m Fesi elastice autoadezive 12 cm x 4 m
Los-Nr.: 30
30.1 Fesi elastice autoadezive 8 cm x 4 m buc CANT MIN/36 LUNI- 1980 CANT.MAX/36 LUNI- 36360
30.2 Fesi elastice autoadezive 12 cm x 4 m buc CANT MIN/36 LUNI- 1980 CANT.MAX/36 LUNI- 36360
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 230280.00 RON
Fire de chirurgie vasculara 7-0 Fire de chirurgie vasculara 6-0 Fire de chirurgie vasculara 5-0 Fire de chirurgie vasculara 4-0 cu ac 17 mm Fire de chirurgie vasculara 4-0 cu ac 22 mm Fire de chirurgie vasculara 3-0 cu ac 17 mm Fire de chirurgie vasculara 3-0 cu ac 22 mm Fire de chirurgie vasculara
Los-Nr.: 37
37.1 Fire de chirurgie vasculara 7-0 buc CANT MIN/36 LUNI- 432 CANT.MAX/36 LUNI-1296
37.2 Fire de chirurgie vasculara 6-0 buc CANT MIN/36 LUNI- 432 CANT.MAX/36 LUNI-1296
37.3 Fire de chirurgie vasculara 5-0 buc CANT MIN/36 LUNI- 432 CANT.MAX/36 LUNI-1296
37.4 Fire de chirurgie vasculara 4-0 cu ac 17 mm buc CANT MIN/36 LUNI- 432 CANT.MAX/36 LUNI-1296
37.5 Fire de chirurgie vasculara 4-0 cu ac 22 mm buc CANT MIN/36 LUNI- 432 CANT.MAX/36 LUNI-1296
37.6 Fire de chirurgie vasculara 3-0 cu ac 17 mm buc CANT MIN/36 LUNI- 432 CANT.MAX/36 LUNI-1296
37.7 Fire de chirurgie vasculara 3-0 cu ac 22 mm buc CANT MIN/36 LUNI- 432 CANT.MAX/36 LUNI-1296
37.8 Fire de chirurgie vasculara PVDF 7-0 cu ac 9 mm buc CANT MIN/36 LUNI- 144 CANT.MAX/36 LUNI-432
37.9 Fire de chirurgie vasculara PVDF 6-0 cu ac 13 mm buc CANT MIN/36 LUNI- 144 CANT.MAX/36 LUNI-432
37.10 Fire de chirurgie vasculara PVDF 5-0 cu ac 13 mm buc CANT MIN/36 LUNI- 144 CANT.MAX/36 LUNI-432
37.11 Fire de chirurgie vasculara PTFE 6-0 cu ac 13 mm buc CANT MIN/36 LUNI- 144 CANT.MAX/36 LUNI-432
37.12 Fire de chirurgie vasculara PTFE 5-0 cu ac 13 mm buc CANT MIN/36 LUNI- 432 CANT.MAX/36 LUNI-1296
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 72417.60 RON
Strip pt sigilat flacoane citostatice
Los-Nr.: 13
Strip pt sigilat flacoane citostatice buc CANT MIN/36 LUNI--3600 CANT.MAX/36 LUNI-10800
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 3600.00 RON
Mască laringiană clasică nr. 1 Mască laringiană clasică nr. 2 Mască laringiană clasică nr. 3 Mască laringiană clasică nr. 4 Mască laringiană clasică nr. 5
Los-Nr.: 69
69.1 Mască laringiană clasică nr. 1 Buc CANT MIN/36 LUNI- 36 CANT.MAX/36 LUNI- 72
69.2 Mască laringiană clasică nr. 2 Buc CANT MIN/36 LUNI- 36 CANT.MAX/36 LUNI- 72
69.3 Mască laringiană clasică nr. 3 Buc CANT MIN/36 LUNI- 36 CANT.MAX/36 LUNI- 216
69.4 Mască laringiană clasică nr. 4 Buc CANT MIN/36 LUNI- 36 CANT.MAX/36 LUNI- 216
69.5 Mască laringiană clasică nr. 5 buc CANT MIN/36 LUNI- 36 CANT.MAX/36 LUNI- 216
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 2712.00 RON
Canula de aspiratie Yankauer CH 12 Canula de aspiratie Yankauer CH 16 Canula de aspiratie Yankauer CH 22
Los-Nr.: 19
19.1 Canula de aspiratie Yankauer CH 12 buc CANT MIN/36 LUNI-108 CANT.MAX/36 LUNI- 360
19.2 Canula de aspiratie Yankauer CH 16 buc CANT MIN/36 LUNI-108 CANT.MAX/36 LUNI- 360
19.3 Canula de aspiratie Yankauer CH 22 buc CANT MIN/36 LUNI-108 CANT.MAX/36 LUNI- 360
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 1260.00 RON
Filtru antibacterian , antiviral si umidifcator Filtru antibacterian ptr sonda de intubație pentru adulti
Los-Nr.: 34
34.1 Filtru antibacterian , antiviral si umidifcator buc CANT MIN/36 LUNI- 1800 CANT.MAX/36 LUNI- 18000
34.2 Filtru antibacterian ptr sonda de intubație pentru adulti buc CANT MIN/36 LUNI- 7200 CANT.MAX/36 LUNI- 28800
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 62400.00 RON
Folie incizie 40x40 cm Folie incizie 65x60 cm
Los-Nr.: 43
43.1 Folie incizie 40x40 cm buc CANT MIN/36 LUNI- 1440 CANT.MAX/36 LUNI- 1800
43.2 Folie incizie 65x60 cm buc CANT MIN/36 LUNI- 2160 CANT.MAX/36 LUNI- 2520
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 17760.00RON
Hartie intercalata -1 strat hartie de sterilizare soft crep si un strat hartie de sterilizare crep elastic 1000x1000 mm Hartie intercalata -1 strat hartie de sterilizare soft crep si un strat hartie de sterilizare crep elastic 1200x1200 mm
Los-Nr.: 53
53.1 Hartie intercalata -1 strat hartie de sterilizare soft crep si un strat hartie de sterilizare crep elastic 1000x1000 mm coala CANT MIN/36 LUNI- 36000 CANT.MAX/36 LUNI-54000
53.2 Hartie intercalata -1 strat hartie de sterilizare soft crep si un strat hartie de sterilizare crep elastic 1200x1200 mm coala CANT MIN/36 LUNI- 18000 CANT.MAX/36 LUNI-36000
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 87780.00 RON
Cateter venos central cu 2 lumene Cateter venos central cu 2 lumene protect Cateter venos central cu 3 lumene protect
Los-Nr.: 22
22.1 Cateter venos central cu 2 lumene buc CANT MIN/36 LUN I- 2880 CANT.MAX/36 LUNI-6840
22.2 Cateter venos central cu 2 lumene protect CANT MIN/36 LUNI-buc 36 CANT.MAX/36 LUNI-1800
22.3 Cateter venos central cu 3 lumene protect CANT MIN/36 LUNI-buc 108 CANT.MAX/36 LUNI- 360
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 451228.80 RON
Laturi pentru vase si uretere-VESSEL-LOOPS rosu Laturi pentru vase si uretere-VESSEL-LOOPS albastru Laturi pentru vase si uretere-VESSEL-LOOPS alb Laturi pentru vase si uretere-VESSEL-LOOPS galben
Los-Nr.: 64
64.1 Laturi pentru vase si uretere-VESSEL-LOOPS rosu plic CANT MIN/36 LUNI- 36 CANT.MAX/36 LUNI- 180
64.2 Laturi pentru vase si uretere-VESSEL-LOOPS albastru plic CANT MIN/36 LUNI- 36 CANT.MAX/36 LUNI- 180
64.3 Laturi pentru vase si uretere-VESSEL-LOOPS alb plic CANT MIN/36 LUNI- 36 CANT.MAX/36 LUNI- 180
64.4 Laturi pentru vase si uretere-VESSEL-LOOPS galben plic CANT MIN/36 LUNI- 36 CANT.MAX/36 LUNI- 180
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 3360.00 RON
Hartie compatibila sau echivalent pentru spirometrie koko-legend
Los-Nr.: 59
Hartie compatibila sau echivalent pentru spirometrie koko-legend buc CANT MIN/36 LUNI- 72 CANT.MAX/36 LUNI-144
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 105.60 RON
Ace spinale 20 G Ace spinale 22 G Ace spinale 25 G Ace spinale 26 G Ace spinale 27 G
Los-Nr.: 7
7.1 Ace spinale 20 G buc CANT MIN/36 LUNI- 1800 CANT.MAX/36 LUNI-3600
7.2 Ace spinale 22 G buc CANT MIN/36 LUNI- 900 CANT.MAX/36 LUNI-3600
7.3 Ace spinale 25 G buc CANT MIN/36 LUNI- 1800 CANT.MAX/36 LUNI-7200
7.4 Ace spinale 26 G buc CANT MIN/36 LUNI- 1800 CANT.MAX/36 LUNI-7200
7.5 Ace spinale 27 G buc CANT MIN/36 LUNI- 1800 CANT.MAX/36 LUNI-9000
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 66300.00 RON
Fesi elastice 10cm X 4,5 m; Fesi elastice 20cm x 4,5 m
Los-Nr.: 29
29.1 Fesi elastice 10cm X 4,5 m Buc CANT MIN/36 LUNI- 1620 CANT.MAX/36 LUNI- 3960
29.2 Fesi elastice 20cm x 4,5 m buc CANT MIN/36 LUNI- 180 CANT.MAX/36 LUNI- 3600
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 6240.00 RON
Hârtie termică 40477A Hârtie termică 4816A
Los-Nr.: 52
52.1 Hârtie termică 40477A role CANT MIN/36 LUNI-108 CANT.MAX/36 LUNI- 216
52.2 Hârtie termică 4816A role CANT MIN/36 LUNI-72 CANT.MAX/36 LUNI- 144
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 189.60 RON
Fesi gipsate 10/2,7cm Fesi gipsate 20/2,7 cm
Los-Nr.: 31
31.1 Fesi gipsate 10/2,7cm buc CANT MIN/36 LUNI- 33840 CANT.MAX/36 LUNI- 72000
31.2 Fesi gipsate 20/2,7 cm buc CANT MIN/36 LUNI- 18720 CANT.MAX/36 LUNI- 64800
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 78000.00 RON
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 45
Gel ECG tub a 250 ml tub CANT MIN/36 LUNI- 2340 CANT.MAX/36 LUNI- 5400
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 7002.00 RON
Scutec de adulti nr 2 Scutec de adulti nr 3 Scutec de adulti nr 4
Los-Nr.: 84
84.1 Scutec de adulti nr 2 buc CANT MIN/36 LUNI-3960 CANT.MAX/36 LUNI- 9000
84.2 Scutec de adulti nr 3 buc CANT MIN/36 LUNI-14760 CANT.MAX/36 LUNI- 27000
84.3 Scutec de adulti nr 4 buc CANT MIN/36 LUNI-14760 CANT.MAX/36 LUNI- 27000
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 21420.00 RON
Masca faciala cu pern.gonfl nr.1 Masca faciala cu pern.gonfl nr.2 Masca faciala cu pern.gonfl nr.3 Masca faciala cu pern.gonfl nr.4 Masca faciala cu pern.gonfl nr.5 Masca faciala cu pern.gonfl nr.6
Los-Nr.: 70
70.1 Masca faciala cu pern.gonfl nr.1 buc CANT MIN/36 LUNI- 252 CANT.MAX/36 LUNI-540
70.2 Masca faciala cu pern.gonfl nr.2 buc CANT MIN/36 LUNI- 252 CANT.MAX/36 LUNI-540
70.3 Masca faciala cu pern.gonfl nr.3 buc CANT MIN/36 LUNI- 756 CANT.MAX/36 LUNI-2880
70.4 Masca faciala cu pern.gonfl nr.4 buc CANT MIN/36 LUNI- 1080 CANT.MAX/36 LUNI-4680
70.5 Masca faciala cu pern.gonfl nr.5 buc CANT MIN/36 LUNI- 1080 CANT.MAX/36 LUNI-6480
70.6 Masca faciala cu pern.gonfl nr.6 buc CANT MIN/36 LUNI- 36 CANT.MAX/36 LUNI-7200
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 44640.00 RON
Pansament gras steril 10 x 10
Los-Nr.: 73
Pansament gras steril 10 x 10 plic CANT MIN/36 LUNI-2520 CANT.MAX/36 LUNI- 5400
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 81
Robineti 3 cai buc CANT MIN/36 LUNI- 23400 CANT.MAX/36 LUNI-46800
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 15600.00 RON
Scutece de UF pentru nou nascuti
Los-Nr.: 90
Scutece de UF pentru nou nascuti buc CANT MIN/36 LUNI- 3600 CANT.MAX/36 LUNI-36000
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 4800.00 RON
Role cearceaf hârtie 50/50
Los-Nr.: 83
Role cearceaf hârtie 50/50 role CANT MIN/36 LUNI-6156 CANT.MAX/36 LUNI-16272
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 48707.52 RON
"Ace speciale Huber pentru camera implantabila,non-coring, pentru administrare solutii medicamentoase compatibile cu sistemele de acces venos/ arterial tip Porth-a-Cath. Rezistent la presiune ridicata de până la 325 PSI (22,4 bar) "
Los-Nr.: 6
Ace speciale Huber pentru camera implantabila,non-coring, pentru administrare solutii medicamentoase compatibile cu sistemele de acces venos/ arterial tip Porth-a-Cath. Rezistent la presiune ridicata de până la 325 PSI (22,4 bar)" buc ; CANT MIN/36 LUNI- 1080 CANT.MAX/36 LUN- 2160
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 12801.60 RON
Hartie cardiotocograf compatibil sau echivalent cu Cadence
Los-Nr.: 58
Hartie cardiotocograf compatibil sau echivalent cu Cadence blat CANT MIN/36 LUNI- 360 CANT.MAX/36 LUNI- 720
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 487.20 RON
Kit camera implantabila pentru citostatice
Los-Nr.: 23
Kit camera implantabila pentru citostatice buc CANT MIN/36 LUNI- 360 CANT.MAX/36 LUNI- 720
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 160660.80 RON
Stenturi ureterale mono J 6CH Stenturi ureterale mono J 8CH
Los-Nr.: 60
60.1 Stenturi ureterale mono J 6CH buc CANT MIN/36 LUNI- 72 CANT.MAX/36 LUNI-288
60.2 Stenturi ureterale mono J 8CH buc CANT MIN/36 LUNI- 72 CANT.MAX/36 LUNI-288
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 134400.00 RON
Plasa eventratie 30/30 cm
Los-Nr.: 80
Plasa eventratie 30/30 cm buc CANT MIN/36 LUNI-108 CANT.MAX/36 LUNI-180
VAL CELUI MAI MARE CONTRACT SUBSECVENT/12 LUNI 16320.00 RON