Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOSTAWA PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH (DANIA INSTANT, KOKTAJLE BIAŁKOWE, KONCENTRAT NAPOJU IZOTONICZNEGO) DLA 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO NA 2022 R.
Referenznummer der Bekanntmachung: 35/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15880000 Besondere Nahrungsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów spożywczych dla 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Giżycku.
1. Danie instant- makaron w sosie pieczarkowym
2. Danie instant – puree ziemniaczane z boczkiem i cebulką
3. Koktajl białkowy jednoporcjowy
4. Koncentrat napoju izotonicznego
5. Zupa instant – rosół z kury z makaronem
6. Zupa instant – zupa pieczarkowa z grzankami
Szczegóły, w tym ilości i gramatura, wskazane w SWZ
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15882000 Diätetische Erzeugnisse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zgodnie z SWZ i dokumentami stanowiącymi załączniki do SWZ.