Nyertes közös ajánlattevők egyik tagja sem tartozik a KKv. tv. hatálya alá.
Ajánlattevők neve, címe:
2. SDD Konzorcium: Dömper Kft., 2541 Lábatlan, Dunapart 1605/2. hrsz., Subterra-Raab Kft., 9024 Győr, Rómer Flóris utca 5., Pannon-Doprastav Kft., 9025 Győr, Kálvária utca 1–3. 2. em.
5. Vasútépítők Pályatervező, Kivitelező és Iparvágányfenntartó Kft., 9023 Győr, Alkotás u. 50. C ép. I. em.