Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:Spisové číslo: CC/OŘ/KNL1/23
II.1.2)Hlavní kód CPV33153000 Ultrazvukové přístroje pro litotrypsii
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka systému pro extrakorporální litotrypsi (dále také jako „litotryptor“) sestávajícího z generátoru rázů, ovládací konzole, zákrokového stolu, C-ramene a ultrazvuku. Celý systém bude sloužit pro drcení ledvinových kamenů, urologickou diagnostiku a intervence. Před zahájením dodávky zajistí vybraný dodavatel demontáž, odvoz a likvidaci stávajícího zařízení Dornier Compact Sigma M.
Součástí předmětu veřejné zakázky bude provádění bezplatného záručního servisu po dobu 2 let (24 měsíců) a pozáručního servisu po dobu 8 let (96 měsíců) po ukončení záruční lhůty. Podrobně v zadávacích podmínkách.