II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawy asortymentu jednorazowego użytku oraz odzieży chirurgicznej na okres 24 miesięcy
Reference number: Z/25/PN/22
II.1.2)Main CPV code18424300 Disposable gloves
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne Dostawy asortymentu jednorazowego użytku oraz odzieży chirurgicznej na okres 24 miesięcy w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału
w postępowaniu.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dostawy rękawiczek nitrylowych
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)18424300 Disposable gloves
II.2.4)Description of the procurement:
Dostawy rękawiczek nitrylowych w ilościach asortymentowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Dostawy podkładów chłonnych na stoły podgrzewane
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)33140000 Medical consumables
Dostawy podkładów chłonnych na stoły podgrzewane w ilościach asortymentowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Dostawy kompletów zabiegowych niejałowych
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)33199000 Medical clothing
Dostawy kompletów zabiegowych niejałowych w ilościach asortymentowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Dostawy systemów zamkniętych do odsysania do rurek intubacyjnych i tracheotomijnych
Lot No: 4
II.2.2)Additional CPV code(s)33171100 Instruments for anaesthesia
Dostawy systemów zamkniętych do odsysania do rurek intubacyjnych i tracheotomijnych w ilościach asortymentowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Dostawy filtrów dla dzieci
Lot No: 5
II.2.2)Additional CPV code(s)33190000 Miscellaneous medical devices and products
Dostawy filtrów dla dzieci w ilościach asortymentowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Dostawy filtrów dla dorosłych
Lot No: 6
Dostawy układów do wentylacji
Lot No: 7
II.2.2)Additional CPV code(s)33157200 Oxygen kits
Dostawy układów do wentylacji w ilościach asortymentowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Dostawy końcówek i drenów do ssaka
Lot No: 8
II.2.2)Additional CPV code(s)33141640 Drain
Dostawy końcówek i drenów do ssaka w ilościach asortymentowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Dostawy rurek i akcesoriów do rurek
Lot No: 9
Dostawy rurek i akcesoriów do rurek w ilościach asortymentowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Dostawy zestawów do biernego i czynnego drenażu klatki piersiowej
Lot No: 10
II.2.2)Additional CPV code(s)43324000 Drainage equipment
Dostawy zestawów do biernego i czynnego drenażu klatki piersiowej w ilościach asortymentowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Dostawy bielizny i odzieży przed i pooperacyjnej dla pacjentów
Lot No: 11
Dostawy bielizny i odzieży przed i pooperacyjnej dla pacjentów w ilościach asortymentowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Dostawy koców do okrycia pacjenta
Lot No: 12
Dostawy koców do okrycia pacjenta w ilościach asortymentowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Dostawy kaczek w ilościach asortymentowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Dostawy basenów głębokich, pokrywy do basenu głębokiego oraz podstawki plastikowej pod basen głęboki
Lot No: 14
Dostawy basenów głębokich, pokrywy do basenu głębokiego oraz podstawki plastikowej pod basen głęboki w ilościach asortymentowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Dostawy basenów płaskich, pokrywy do basenu płaskiego oraz podstawki plastikowej pod basen płaski
Lot No: 15
Dostawy basenów płaskich, pokrywy do basenu płaskiego oraz podstawki plastikowej pod basen płaski w ilościach asortymentowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Dostawa misek nerkowatych
Lot No: 16
II.2.2)Additional CPV code(s)42716110 Washing equipment
Dostawa misek nerkowatych w ilościach asortymentowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Dostawy misek do pielęgnacji chorego
Lot No: 17
Dostawy misek do pielęgnacji chorego w ilościach asortymentowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
II.2.2)Additional CPV code(s)33141310 Syringes
Dostawy strzykawek w ilościach asortymentowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
II.2.2)Additional CPV code(s)33141200 Catheters
Dostawy cewników w ilościach asortymentowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Dostawy przyrządów do przetaczania
Lot No: 21
II.2.2)Additional CPV code(s)33194100 Devices and instruments for infusion
Dostawy przyrządów do przetaczania w ilościach asortymentowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Dostawy myjek do toalety pacjenta
Lot No: 22
Dostawy myjek do toalety pacjenta do przetaczania w ilościach asortymentowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Dostawy pojemników do wycinków histopatologicznych
Lot No: 23
II.2.2)Additional CPV code(s)33169400 Surgical containers
Dostawy pojemników do wycinków histopatologicznych w ilościach asortymentowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Dostawy asortymentu jednorazowego
Lot No: 24
Dostawy asortymentu jednorazowego w ilościach asortymentowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Lot No: 25