Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu medycznego do Kliniki Kardiochirurgii
Referenznummer der Bekanntmachung: 43/2023/POIŚ2
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie sprzętu medycznego do Kliniki Kardiochirurgii, a także szkolenie personelu, w ramach projektu pn. "Wsparcie inwestycyjne Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku w ramach instrumentu REACT-EU", realizowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 11.3 Wspieranie naprawy i odporności systemu ochrony zdrowia, Osi priorytetowej XI REACT-EU Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, na podstawie umowy o dofinansowanie nr POIS.11.03.00-00-0116/22-00/3/2023/220. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera "Formularz ofertowo - cenowy" oraz "Załącznik do formularza oferty".