Obavijest o dodjeli ugovora
Rezultati postupka nabave
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluge zakupa medija i osmišljavanja i izrade kreativnih rješenja tv spota, radio spota, oglasa za tiskane medije i vanjsko oglašavanje te produkcija istih
Referentni broj: 4/2019/E-VV
II.1.2)Glavna CPV oznaka79340000 Usluge oglašavanja i plasmana
II.1.4)Kratak opis:
Usluge zakupa medija i osmišljavanja i izrade kreativnih rješenja tv spota, radio spota, oglasa za tiskane medije i vanjsko oglašavanje te produkcija istih.
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a79340000 Usluge oglašavanja i plasmana
79342000 Usluge plasmana
79342200 Usluge reklamiranja
II.2.4)Opis nabave: