Het UEA, waarmee de ondernemer verklaart dat hij voldoet aan de onderstaande selectiecriteria:
2. Portfolio: relevante ervaring aantonen door het overmaken van projectfiches van de hieronder gevraagde referenties
5. Referenties gebouwtechnieken: De Ingenieur gebouwtechnieken zal zijn technische bekwaamheid aantonen aan de hand van exact twee (2) unieke projectfiches en één (1) attest van goede uitvoering. Waarvan:
2. Naast de nodige beroepskwalificaties dient het Studieteam ook te beschikken over voldoende relevante ervaring. Hierbij wordt uitdrukkelijk aangehaald dat een doorgedreven ervaring met bouwprojecten en aanbestedingen van eenzelfde aard, schaal en complexiteit noodzakelijk wordt geacht.
De aanbestedende overheid wenst een op maat samengestelde portfolio met relevante en bij voorkeur recentste projecten die werden verwezenlijkt.
De kandidaat illustreert zijn ervaring in de verschillende vakgebieden door het overmaken van projectfiches van de hieronder gevraagde referenties. De projectfiches moeten toelaten een duidelijk beeld te vormen van het project.
Elke projectfiche bevat 1 referentieproject en wordt opgemaakt volgens model als bijlage en beslaat maximum 3 bladzijden A4. Indien een kandidaat toch een projectfiche indient die uit meer dan het gevraagde aantal bladzijden bestaat, zal de aanbestedende overheid enkel het gevraagde aantal pagina’s lezen.
Indien een kandidaat een projectfiche wil gebruiken voor meerdere disciplines (bv referentie stabiliteit eveneens gebruiken als referentie gebouwtechnieken), dient hij dit duidelijk op de projectfiche te vermelden voor welke disciplines de projectfiche van toepassing is (zie model projectfiche). Niettegenstaande deze mogelijkheid moeten de gevraagde attesten van goede uitvoering per discipline aangereikt worden.
Een publiek gebouw is een gebouw gerealiseerd rechtstreeks of onrechtstreeks in opdracht van een openbare instelling. De aanstelling gebeurde daarbij steeds volgens de wetgeving overheidsopdrachten.
Elke projectfiche vat de kerninformatie van het project als volgt samen:
• Aard, onderwerp en korte omschrijving van het project;
• Naam en adres van de bouwheer/opdrachtgever;
• Beeldmateriaal: enkele representatieve foto’s, schetsen, plannen welke kenmerkend zijn voor het referentieproject;
• Bruto-oppervlakte van het gebouw;
• Naakte bouwkost (excl. btw, erelonen) bij eindafrekening indien reeds beschik...(zie opdrachtdocumenten)