Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywne dostawy środków czystości od lipca do grudnia 2023 roku dla Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty Ursynów m.st. Warszawy oraz placówek oświatowych w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy
Referenznummer der Bekanntmachung: DBFO/DAZ/357/2023/W
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39800000 Reinigungs- und Poliermittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy środków czystości od lipca do grudnia 2023 roku dla Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty Ursynów m.st. Warszawy oraz placówek oświatowych w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu cenowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.