Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Levering Elektriciteit en Aardgas / VOF Energie 2024 - 2025
Referentienummer: GZA vzw-2022-1031-F02_1
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
II.1.4)Korte beschrijving:
Levering van elektriciteit en aardgas en aanverwante diensten.