Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Posilnenie materiálno-technických kapacít Nemocnice AGEL Krompachy v súvislosti s výskytom ochorenia COVID-19
Reference number: NKP/Cov/1
II.1.2)Main CPV code33100000 Medical equipments
II.1.4)Short description:
Predmetom zákazky je dodanie zdravotníckeho zariadenia - lôžka, zobrazovacia technika, ventilátor a dezinfikovateľné lavice. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je obsiahnutá v súťažných podkladoch a ich prílohách.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)33192120 Hospital beds
II.2.4)Description of the procurement:
Predmetom časti 1 zákazky je dodanie elektricky polohovateľných lôžok. Bližšia špecifikácia časti 1
predmetu zákazky je obsiahnutá v súťažných podkladoch a ich prílohách.
II.2.2)Additional CPV code(s)33110000 Imaging equipment for medical, dental and veterinary use
Predmetom časti 2 zákazky je dodanie zobrazovacej techniky - mobilný RTG prístroj a USG prístroj. Bližšia špecifikácia časti 2 predmetu zákazky je obsiahnutá v súťažných podkladoch a ich prílohách.
II.2.2)Additional CPV code(s)33100000 Medical equipments
Predmetom časti 3 zákazky je dodanie ventilátora na umelú pľúcnu ventiláciu. Bližšia špecifikácia časti 3 predmetu zákazky je obsiahnutá v súťažných podkladoch a ich prílohách.
II.2.2)Additional CPV code(s)39113200 Settees
Predmetom časti 4 zákazky je dodanie dezinfikovateľných lavíc. Bližšia špecifikácia časti 4 predmetu zákazky je obsiahnutá v súťažných podkladoch a ich prílohách.