There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Szolgáltatások - 311240-2018
Magyarország-Budapest: Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások
2018/S 136-311240
Tájékoztató az eljárás eredményéről
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Egyes városüzemeltetési feladatok ellátása Budapest Főváros XII. kerület közigazgatási területén.
II.1.2)Fő CPV-kód
77310000 Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Egyes városüzemeltetési feladatok ellátása Budapest Főváros XII. kerület közigazgatási területén
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
77211500 Faápolási szolgáltatások
45233142 Közútjavítás
50870000 Játszótéri berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások
90511000 Hulladékgyűjtési szolgáltatások
77313000 Parkfenntartási szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Városüzemeltetési feladatok ellátása, mely magában foglalja a zöldfelületek fenntartását, egy- és kétnyári növények kiültetési és gondozási munkáit, szökőkutak fenntartási, és csapadékvíz elvezető rendszerek fenntartási munkáit, valamint közutak, lépcsők karbantartási munkáit is az alábbiakban meghatározott felületeken:
— meglévő parkok fenntartás a: 210 000 m2 (tartalma: a belterjesen kezelt parkok összterülete)
— utcai fasorok fenntartása (kb 8000 db fa)
— Játszóterek fenntartása 39 000 m2-en (tartalma: 23 db játszótér leszűkített területe, ezek kb. 99 000 m2-nyi parkban vannak elhelyezve)
— Síkosságmentesítési munkák 18 000 m2-en (tartalma: parkokban lévő burkolat és járda)
— a kerületi közutak padkáinak kaszálása: 270 000 m2
— a parkokba kihelyezett lakossági szemét elszállítása: 2500 m3 / év (tartalma: a parkok szemeteseinek ürítése és a mellé kihelyezett lakossági hulladék, zöld és használati vegyesen)
— Közterületek tisztítása 30 000 m2 (tartalma: parkok burkolatai)
— Külterjes felületek fenntartása. Ennek keretében gondozásba nem vett területek kötelező kaszálása: 327 000 m2 (tartalma: a külterjesen kezelt zöldfelületek kaszálása 27 000 m2 árokpart, 30 000 m2 önkormányzati telek, és 270 000 m2 közterület), szemétszállítás, cserjeirtás, lombgyűjtés és egyéb kapcsolódó fenntartási feladatok elvégzése
— erdőterület 300 Ha fenntartási munkái
— közutak, járdák, térburkolatok javítása, karbantartása, kátyúzása 160 km hosszban
— földutak stabilizálása 10 km hosszban
— támfalak (1000 m hosszban), lépcsők (2000 m hosszban) javítása, karbantartása
— forgalombiztonság javításával összefüggő munkálatok
— illegális hulladék lerakóhelyek felszámolása
Keretösszeg nettó 2 400 000 000-HUF, melytől +40 % eltérés lehetséges a szerződés teljes időtartama alatt.
A részletes műszaki leírást a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Értékelési szempont: Kbt. 76. § (2) bek. c) pont alapján a legjobb ár-érték arány.
Az ajánlatok értékelési szempontok szerinti tartalmi elemeinek értékelése során adható pontszám alsó határa 0 pont, felső határa 10 pont.
Ajánlatkérő az „1. Összesített Nettó ajánlati ár (HUF)” értékelési szempontnál a fordított arányosítást, a 2., 3., 4. értékelési szempontnál az egyenes arányosítást, a „5. Környezetvédelmi fenntarthatósági terv szakmai színvonala” értékelési szempontnál a pontozást és egyenes arányosítás együttesen alkalmazza a közbeszerzési dokumentumokban részletezettek szerint.
Az értékelés részletes szabályai a Kbt. 76. § (10) bek. alapján a közbeszerzési dokumentumokban kerül kifejtésre.
Ajánlati biztosíték előírása:
Az ajánlat benyújtása ajánlati biztosíték nyújtásához kötött, melynek mértéke: nettó 10 millió HUF.
A biztosíték nyújtása a Kbt. 54. § (2) bek. szerint teljesíthető. Amennyiben ajánlattevő az ajánlati biztosítékot befizetéssel kívánja teljesíteni, úgy azt az ajánlatkérő Raiffeisen Banknál vezetett 12001008-00155594-00100008 számú számlájára kell teljesíteni.
Az ajánlati biztosítéknak az ajánlati kötöttség jelen felhívás IV.2.6 pontjában foglalt időtartama lejártát követő 30 napig érvényesnek kell lennie figyelemmel a Kbt. 131. § (5) bek. foglaltakra.
Az ajánlati biztosíték nyújtásáról szóló igazolást az ajánlatban szükséges csatolni.
Közös ajánlattétel esetében a Kbt. 35. § (5) bek. szerint a közös ajánlattevőknek a z ajánlati biztosítékot elegendő egyszer rendelkezésre bocsátaniuk. Az ajánlati kötöttségnek bármelyik közös ajánlattevő részéről történt megsértése [Kbt. 54. § (4) bek.] esetén a biztosíték Ajánlatkérőt illeti meg.
Az ajánlati biztosíték további szabályait a Kbt. 54. §-a tartalmazza.
A szerz.telj.-hez jogosultsággal rendelkező szakember részvétele szükséges:
1 fő a 266/2013.Korm.R, MV-KÉ kategóriás felelős műszaki vezető,
1 fő a 266/2013.Korm.R, MV-VZ kategóriás felelős műszaki vezető.
Nyertes AT a fent megjelölt feltételeknek megfelelő, kamarai nyilvántartásban szereplő, a teljesítésbe bevonni kívánt szakembert a szerződés megkötéséig köteles megnevezi.