Lieferungen - 311289-2023
Polen-Warschau: Lehrmittel
2023/S 101-311289
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa modeli anatomicznych i trenażerów w podziale na pakiety
Referenznummer der Bekanntmachung: AEZ/S-083/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
39162100 Lehrmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa modeli anatomicznych, trenażerów w podziale na części zamówienia, zwane dalej Pakietami od 1 do 11.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie poszczególnych części zamówienia, został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, które stanowią odpowiednio dla pakietu Załączniki nr 2.1 – 2.11 do SWZ
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Trenażer do nauki zakładania i karmienia przez zgłębnik nosowo-gardłowy
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
35112100 Notfalltrainingspuppe
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Pakiet 1 Trenażer do nauki zakładania i karmienia przez zgłębnik nosowo-gardłowy
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załącznik nr 2.1 do SWZ.
Trenażer do nauki zabiegów dorektalnych
Los-Nr.: 2
Pakiet 2 Trenażer do nauki zabiegów dorektalnych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ.
Trenażer nauki badania oka
Los-Nr.: 5
Pakiet 5 Trenażer nauki badania oka
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załącznik nr 2.5 do SWZ.
Trenażer do nauki kaniulacji żył centralnych
Los-Nr.: 6
Pakiet 6 Trenażer do nauki kaniulacji żył centralnych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załącznik nr 2.6 do SWZ.
Trenażer nauki wkłuć doszpikowych
Los-Nr.: 11
Pakiet 11 Trenażer nauki wkłuć doszpikowych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załącznik nr 2.11 do SWZ.