Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Modernizace pavilonu M (02)
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem této veřejné zakázky je provedení stavebních prací na akci „ Modernizace pavilonu M“ v rozsahu dle projektové dokumentace pro provádění stavby s názvem „Modernizace pavilonu M“, zpracované společností PK Adamec, s.r.o. (hlavní projektant Ing. Jiří Adamec), Komenského 42, 561 51 Letohrad, pod zakázkovým číslem PK – 22 - 1010 v 02/2023 a dle výkazů výměr, které jsou zpracovány v souladu s vyhl. č. 169/2016 Sb., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a které tvoří přílohu této ZD (dále jen „Soupisy“).Bližší specifikace v ZD.