С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Можете да се регистрирате за нашия 4-и семинар с повторни ползватели на данни от TED, който ще се проведе на 14 декември 2023 г.
Доставки - 311446-2022
България-София: Артикули от хартиената промишленост и други хартиени изделия
2022/S 111-311446
Обявление за възложена поръчка
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на различни видове хартия за офиса, включително безконечна
Референтен номер: 21-46-54
II.1.2)Основен CPV код
30199000 Артикули от хартиената промишленост и други хартиени изделия
II.1.4)Кратко описание:
Поръчката е за доставка на различни видове хартия за офиса, включително безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и други при условията на Рамково споразумение № СПОР-7/03.06.2020 г. на Централния орган за покупки (ЦОП).
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Поръчката е за доставка на различни видове хартия за офиса, включително безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и други за нуждите на Министерството на отбраната при условията на Рамково споразумение № СПОР-7 от 03.06.2020 г. на Централния орган за покупки (ЦОП).