Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки за нуждите на Министерство на младежта и спорта
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки за нуждите на Министерство на младежта и спорта.
Поканите за сключване на договор ще бъдат отправени до Кооперация Панда и Роел -98 ООД, съгласно заложеното условие в чл. 22 от Рамковото споразумение. Потенциалните изпълнители следва да представят изискуемите документи в седемднвен срок от получаване на настоящата покана. /представят се и подписани технически и ценови предложения от съответния изпълнител/
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: