Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Ataskaitų sukūrimo, modernizavimo ir priežiūros paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72261000 Programinės įrangos palaikymo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Ataskaitų kūrimo ir modernizavimo paslaugas sudaro: naujos ataskaitos ar jos modernizavimo projektavimas, programavimas, testavimas, dokumentavimas, pagal susitarimą diegimas bei kitos paslaugos, būtinos ataskaitos veikimui, įskaitant vartotojo licencijų suteikimą.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)72261000 Programinės įrangos palaikymo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Ataskaitų kūrimo ir modernizavimo paslaugas sudaro: naujos ataskaitos ar jos modernizavimo projektavimas, programavimas, testavimas, dokumentavimas, pagal susitarimą diegimas bei kitos paslaugos, būtinos ataskaitos veikimui, įskaitant vartotojo licencijų suteikimą