Bheilg, an-An Bhruiséil: Staidéar le Measúnú a dhéanamh ar Chritéir In-bhtihmhillteachta do Pholaiméirí á nÚsáid i dTáirgí Leasacháin AE mar Oibreáin Bhrataithe nó chun Acmhainn Choinneála Uisce nó Infhliuchtacht Scannáin Mhóta
2021/S 119-311603
Bunús dlí:
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Staidéar le Measúnú a dhéanamh ar Chritéir In-bhtihmhillteachta do Pholaiméirí á nÚsáid i dTáirgí Leasacháin AE mar Oibreáin Bhrataithe nó chun Acmhainn Choinneála Uisce nó Infhliuchtacht Scannáin Mhóta
Uimhir thagartha: GROW/2021/OP/0005
II.1.2)Príomhchód CPV79410000 Business and management consultancy services
II.1.4)Cur síos achomair:
Tacóidh an staidéar seo leis an gCoimisiún Eorpach a oibleagáid dhlíthiúil a chomhlíonadh faoi Rialachán 2019/1009 chun measúnú a dhéanamh ar an méid a leanas:
(a) critéir in-bhtihmhillteachta do pholaiméirí sonracha a fhaightear i dtáirgí leasacháin AE (mar oibreáin bhrataithe nó chun acmhainn choinneála uisce nó infhliuchtacht); agus
(b) critéir in-bhithmhillteachta le haghaidh scannáin mhóta a úsáidtear i bhfeidhmeanna agranamaíocha.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 300 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise79410000 Business and management consultancy services
79300000 Market and economic research; polling and statistics
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Staidéar le measúnú a dhéanamh ar chritéir in-bhtihmhillteachta do pholaiméirí á n-úsáid i dtáirgí leasacháin AE mar oibreáin bhrataithe nó chun acmhainn choinneála uisce nó infhliuchtacht scannáin mhóta.