Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOBAVA KUHINJSKE OPREME ZA ZAVODE ZA PRESTAJANJE KAZNI ZAPORA
Referenznummer der Bekanntmachung: JN-23021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39310000 Verpflegungseinrichtungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dobava profesionalne kuhinjske opreme za kuhinje in menze zavodov za prestajanje kazni zapora in prevzgojnega doma (kot so konvektomati, prekucne ponve, profesionalni palični mešalniki, salamoreznice, vozički in ostalo, kot je navedeno v razpisni dokumentaciji in v prilogah k razpisni dokumentaciji).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
dobava kuhinjske opreme za ZPKZ Koper
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
dobava kuhinjske opreme za ZPKZ Ljubljana
Los-Nr.: 2
dobava kuhinjske opreme za PD Radeče
Los-Nr.: 3
dobava kuhinjske opreme za ZPKZ Dob
Los-Nr.: 4
dobava konvekcijske peči za ZPKZ Dob
Los-Nr.: 5
dobava kuhinjske opreme za ZPMZKZ Celje
Los-Nr.: 6
dobava kuhinjske opreme za ZPKZ Maribor
Los-Nr.: 7
dobava prekucne ponve za ZPKZ Ljubljana
Los-Nr.: 8