Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Szolgáltatások - 311695-2019
Submission deadline has been amended by:  403966-2019
Olaszország-Párma: Vezetési tanácsadási szolgáltatások
2019/S 128-311695
Ajánlati/részvételi felhívás
Szolgáltatásmegrendelés
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vezetési tanácsadási szolgáltatások
Hivatkozási szám: OC/EFSA/FIN/2019/01
II.1.2)Fő CPV-kód
79410000 Üzleti és vezetői tanácsadói szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A pályázati felhívás vezető uniós szerve az Európai Élelmiszerbiztonsági Hatóság (EFSA).A felhíváshoz a következő uniós szervek csatlakoznak: BEREC Hivatal, CDT, Cedefop, CPVO, EACEA, EBH, ECHA, EDA, EEA, EFCA, EIB, EIGE, EIT, EMA, ENISA, ERCEA, ESMA, eu-LISA, Eurojust, Europol, F4E, FRA, Frontex, GSA, OSHA, SESAR JU, SHIFT2RAIL JU, ESZT. A pályázati felhívás célja, hogy olyan többéves vezetési tanácsadási szolgáltatásokat nyújtsanak a részt vevő uniós szervek számára, amelyek az uniós szervek értékeinek, hatékonyságának és eredményességének fejlesztését célzó üzleti átalakításhoz és operatív fejlesztéshez szükségesek.
A pályázónak képesnek kell lefednie a vezetői tanácsadási szolgáltatások teljes életciklusát a stratégiai elemzéstől kezdve a stratégiai tervezésen át az irányítási szakpolitikákra, folyamatokra és eszközökre vonatkozó végrehajtási és bevezetési szolgáltatásokig, azaz a módszerek fejlesztését és bevezetését is beleértve.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
Érték áfa nélkül: 45 000 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A szerződés típusa: keretszerződés
A keretszerződés típusa: Lépcsőzetes rendszerű keretszerződések, a verseny ismételt meghirdetésével
A keretszerződések nyertes ajánlattevőinek maximális száma: 4
A keretszerződés időtartama: 4 év, amely opcionálisan automatikusan meghosszabbítható további 2 évre.
Költségvetésre vonatkozó információk: a keretszerződés keretében a megrendelőkhöz / egyes szerződésekhez rendelkezésre álló pénzügyi küszöbérték a teljes, 6 egymást követő évet kitevő maximális időszakra 45 000 000 EUR. Ez a küszöbérték tartalmazza a 10 %-nak megfelelő részt az előre nem látható költségekre, valamint az árak lehetséges indexálását is.
Diensten - 311695-2019
Italië-Parma: Beheeradviesdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Beheeradviesdiensten
Referentienummer: OC/EFSA/FIN/2019/01
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
79410000 Advies inzake bedrijfsvoering en management
II.1.4)Korte beschrijving:
De Europese Autoriteit voor voedselveiligheid (EFSA) is het belangrijkste EU-orgaan van deze aanbesteding. De volgende EU-organen sluiten zich aan bij deze uitnodiging tot het indienen van voorstellen: Berec-bureau, CDT, Cedefop, CPVO, EACEA, EBA, ECHA, ECHA, EDA, EDA, EEA, EFCA, EIB, EIGE, EIT, EMA, ENISA, ERCEA, EAEM, eu-LISA, Eurojust, Europol, F4E, FRA, FRONTEX, GNSS, OSHA, SESAR, SHIFT2RAIL, GAR. De aanbesteding beoogt de deelnemende EU-organen een meerjarig pakket van diensten voor managementadvies te verstrekken met betrekking tot bedrijfsomschakeling en operationele ontwikkeling die nodig zijn om de waarde, doeltreffendheid en efficiëntie van de EU-organen te verbeteren.
De capaciteit van de inschrijver bestrijkt een volledige levenscyclus van managementadviesdiensten, vanaf de strategische analyse, via strategische planning, tot en met de tenuitvoerlegging en invoering van diensten inzake het managementbeleid, -processen en -instrumenten, d.w.z. zowel de ontwikkeling als de invoering van methoden.
II.1.5)Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 45 000 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Aard van de opdracht: raamovereenkomst.
Type raamovereenkomst: meervoudige raamovereenkomst volgens het cascadesysteem en met heropening van mededinging
Het maximumaantal ondernemers: 4
Duur van de raamovereenkomst: 4 jaar, met de mogelijkheid tot automatische verlenging met 2 jaar.
Informatie over begroting: het beschikbare financiële plafond voor specifieke opdrachten/bestelformulieren in het kader van de raamovereenkomst bedraagt 45 000 000 EUR, tijdens een totale maximumperiode van 6 opeenvolgende jaren. Dit plafond bevat al een marge van 10 % voor onvoorziene uitgaven en mogelijke prijsindexeringen.
Usługi - 311695-2019
Włochy-Parma: Usługi doradcze w zakresie zarządzania
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługi doradcze w zakresie zarządzania
Numer referencyjny: OC/EFSA/FIN/2019/01
II.1.2)Główny kod CPV
79410000 Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania
II.1.4)Krótki opis:
Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) to wiodący organ UE przewodzący niniejszym zaproszeniem do składania ofert. Następujące organy UE uczestniczą w niniejszym zaproszeniu: Urząd BEREC, CdT, Cedefop, CPVO, EACEA, EUNB, ECHA, EDA, EEA, EFCA, EBI, EIGE, EIT, EMA, ENISA, ERCEA, ESMA, eu-LISA, Eurojust, Europol, F4E, FRA, Frontex, GSA, OSHA, Wspólne Przedsięwzięcie SESAR, Wspólne Przedsięwzięcie S2R, SRB. Celem niniejszego zaproszenia do składania ofert jest zapewnienie uczestniczącym organom UE wieloletniego bloku usług doradztwa w odniesieniu do transformacji biznesowej i rozwoju operacyjnego mających znaczenie dla zwiększenia wartości, wydajności i skuteczności organów UE.
Zdolność oferenta powinna obejmować pełen cykl życia zarządzania usługami doradztwa, zaczynając od analizy strategicznej, poprzez planowanie strategiczne aż po usługi wdrożenia polityk, procesów i narzędzi w zakresie zarządzania, to jest zarówno rozwój jak i wdrożenie metod.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 45 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Rodzaj zamówienia: umowa ramowa
Typ umowy ramowej: Wielokrotna umowa ramowa w systemie kaskadowym i z ponownym otwarciem cyklu kaskadowego
Maksymalna liczba wykonawców w odniesieniu do tej umowy ramowej wynosi: 4
Czas trwania umowy ramowej: 4 lata z opcją automatycznego przedłużenia na 2 dodatkowe lata.
Budżet: maksymalna kwota dostępna dla zamówień szczegółowych/zleceń na podstawie umowy ramowej w maksymalnym łącznym okresie 6 kolejnych lat wynosi 45 000 000 EUR. W pułapie tym są już uwzględnione nieprzewidziane wydatki w wysokości 10 % oraz ewentualna indeksacja cen.
Služby - 311695-2019
Taliansko-Parma: Poradenské služby v oblasti riadenia
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Služby
Právny základ:
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Poradenské služby v oblasti riadenia
Referenčné číslo: OC/EFSA/FIN/2019/01
II.1.2)Hlavný kód CPV
79410000 Poradenské služby v oblasti obchodu a riadenia
II.1.4)Stručný opis:
Európsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA) je vedúcim orgánom EÚ pre túto výzvu na predloženie ponúk. Medzi ďalšie orgány EÚ, ktoré sa k nej pripájajú, patria: Úrad BEREC, CdT, Cedefop, CPVO, EACEA, EBA, ECHA, EDA, EEA, EFCA, EIB, EIGE, EIT, EMA, ENISA, ERCEA, ESMA, eu-LISA, Eurojust, Europol, spoločný podnik F4E, FRA, Frontex, GSA, EU-OSHA, spoločný podnik SESAR, spoločný podnik Shift2Rail, SRB. Cieľom tejto výzvy na predloženie ponúk je poskytnúť zúčastneným orgánom EÚ viacročný blok poradenských služieb v oblasti riadenia súvisiacich s obchodnou transformáciou a operačným rozvojom, ktoré sú potrebné na zlepšenie hodnoty, efektívnosti a účinnosti orgánov EÚ.
Uchádzač musí byť schopný pokryť celý životný cyklus poradenských služieb v oblasti riadenia – od strategickej analýzy, cez strategické plánovanie, až po zavedenie a realizáciu politík, procesov a nástrojov riadenia, t. j. vývoj, ako aj zavedenie metód.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 45 000 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2.4)Opis obstarávania:
Typ obstarávania: rámcová zmluva.
Typ rámcovej zmluvy: viacnásobná rámcová zmluva s kaskádovým systémom a obnovením súťaže.
Maximálny počet zmluvných dodávateľov: 4
Trvanie rámcovej zmluvy: 4 roky s možnosťou automatického predĺženia na ďalšie 2 roky.
Informácie o rozpočte: dostupný finančný strop pre konkrétne zmluvy/objednávky v rámci rámcovej zmluvy počas celkového maximálneho obdobia 6 po sebe nasledujúcich rokov je 45 000 000 EUR. Nepredvídané výdavky vo výške 10 % a možné indexácie cien sú už v tomto strope zahrnuté.