Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa stóp podporowych do obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 281-2.
Referenznummer der Bekanntmachung: 702300333
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44212320 Diverse Konstruktionen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawa stalowych stóp podporowych chodnikowej obudowy górniczej stosowanych w podziemnych wyrobiskach zakładów górniczych do posadowienia łuków ociosowych wykonanych z kształtowników korytkowych.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44212320 Diverse Konstruktionen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
STOPA PODPOROWA TŁOCZONA SPT 200X200X8MM OBUDOWA CHODNIKOWA - 10 892 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
STOPA PODPOROWA TŁOCZONA SPT 200X200X10MM OBUDOWA CHODNIKOWA - 220 571 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
STOPA PODPOROWA TŁOCZONA SPT 300X200X10MM OBUDOWA CHODNIKOWA - 35 714 szt.