II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dynamický nákupní systém pro dodávku prvků pro správu a údržbu veřejného osvětlení a prvků souvisejících s dalšími veřejnými činnostmi zadavatele
Referenznummer der Bekanntmachung: TU_01_2023_DNS
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky kulatých, kuželových, ohraněných, atypických a historizujících stožárů, výložníků a svítidel, veřejných a věžních hodin, podrobně rozdělených do jednotlivých kategorií.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 545 000 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
1. Kategorie „1. Ocelové konstrukce zařízení veřejného osvětlení – kulaté, kuželové a ohraněné stožáry“
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44212250 Masten
44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen
34942100 Signalmasten
32573000 Kommunikationssteuerungssystem
34900000 Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile
45311000 Installation von Elektroanlagen
51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
51300000 Installation von Kommunikationsgeräten
51500000 Installation von Maschinen und Geräten
50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
50232110 Betriebsbereitmachung von öffentlichen Beleuchtungsanlagen
71245000 Genehmigungsvorlagen, Konstruktionszeichnungen und Spezifikationen
71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
79990000 Verschiedene Dienstleistungen für Unternehmen
34928510 Straßenbeleuchtungsmasten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Jedná se o dodávky kulatých, kuželových a ohraněných stožárů (vetknuté a přírubové) veřejného osvětlení, včetně souvisejících konstrukčních prvků výzbroje zařízení veřejného osvětlení (základové rošty pro přírubové stožáry, výložníky, nástavce, redukce) pro aktuální potřeby Zadavatele v souladu s platnými normami a jejich nutných součástí ke zprovoznění a provádění nutných servisních činností pro správu, provoz, rekonstrukci, obnovu a výstavbu zařízení veřejného osvětlení a také spojených s obnovou stávajícího majetku zadavatele.
2. Kategorie "Atypické konstrukce zařízení veřejného osvětlení"
Los-Nr.: 2
Jedná se o dodávky atypických stožárů veřejného osvětlení, pomocných nosných konstrukcí, konstrukčních prvků výzbroje zařízení veřejného osvětlení (dvířka stožárů veřejného osvětlení, rozvodné skříně nebo jejich části, konstrukční prvky rozvodných skříní, atypické rozvodné skříně, výložníky a všechny další konstrukce, různých materiálů (litina, ocel, plast, dřevo atd.), které nespadají do první kategorie tohoto DNS) pro aktuální potřeby Zadavatele v souladu s platnými normami a jejich nutných součástí ke zprovoznění a provádění nutných servisních činností pro správu, provoz, rekonstrukci, obnovu a výstavbu zařízení veřejného osvětlení a také spojených s obnovou stávajícího majetku zadavatele.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
34993000 Straßenbeleuchtung
34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen
31532000 Teile für Lampen und Beleuchtungskörper
31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Jedná se o dodávky kompletních svítidel s možností vybavení komunikací, dynamickým řízením nebo jiným příslušenstvím, příslušenství pro tato svítidla (výzbroj pro komunikační nebo jiná rozhraní) pro aktuální potřeby Zadavatele nutných ke zprovoznění a provádění činností pro správu, provoz, rekonstrukci, obnovu a výstavbu zařízení veřejného osvětlení a také spojených s obnovou stávajícího majetku Zadavatele
4. Kategorie "Veřejné a věžní hodiny"
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39254100 Uhren
31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
31600000 Elektrische Ausrüstung
Jedná se o dodávky náhradních dílů sestavy stávajících veřejných, věžních hodin a kompletní veřejné a věžní hodiny s možností vybavení komunikací nebo jiným příslušenstvím, příslušenství pro tyto hodiny (výzbroj pro komunikační nebo jiná rozhraní) dle aktuální potřeby Zadavatele potřebných ke zprovoznění a provádění činností pro správu, provoz a údržbu, rekonstrukci, obnovu a výstavbu zařízení veřejného osvětlení a zařízení světelné signalizační technologie a také spojených s obnovou spravovaného zařízení zadavatele.
5. Kategorie "Program historizujících konstrukcí zařízení veřejného osvětlení včetně svítidel"
Los-Nr.: 5
Jedná se o dodávky konstrukcí zařízení veřejného osvětlení a dodávky historizujících stožárů veřejného osvětlení, pomocných nosných konstrukcí, konstrukčních prvků výzbroje zařízení veřejného osvětlení (dvířka stožárů veřejného osvětlení, rozvodné skříně nebo jejich části, atypické rozvodné skříně, výložníky a všechny další konstrukce, různých materiálů (litina, ocel, plast, dřevo atd.), které nespadají do první kategorie tohoto DNS) pro aktuální potřeby Zadavatele v souladu s platnými normami a jejich nutných součástí ke zprovoznění a provádění nutných servisních činností pro správu, provoz, rekonstrukci, obnovu a výstavbu zařízení veřejného osvětlení a také spojených s obnovou stávajícího majetku zadavatele a to včetně historizujících svítidel, které nespadají do třetí kategorie tohoto DNS. Součástí této kategorie je rovněž repase stávajících historických či historizujících svítidel nebo jejich částí s cílem zvýšit účinnost, krytí, životnost, estetický vjem či modernizaci apod.