II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Saulės šviesos energijos fotovoltinės elektrinės (iki 1 MW galios) projektavimas, įrangos įsigijimas, rangos darbai, aptarnavimo ir priežiūros paslaugų užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą
II.1.2)Main CPV code45251100 Construction work for power plant
II.1.4)Short description:
Saulės šviesos energijos fotovoltinės elektrinės (iki 1 MW galios) projektavimas, įrangos įsigijimas, rangos darbai, aptarnavimo ir priežiūros paslaugų užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 70 000 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Saulės elektrinė (iki 30 kW galios) ant gyvenamojo ypatingojo pastato stogo
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)45251100 Construction work for power plant
II.2.4)Description of the procurement:
Saulės šviesos energijos fotovoltinės elektrinės projektavimas, įrangos įsigijimas, rangos darbai, aptarnavimo ir priežiūros paslaugos.
Saulės elektrinė (iki 30 kW galios) ant negyvenamojo ypatingojo pastato stogo
Lot No: 2
Saulės elektrinė (nuo didesnės arba lygios 30 kW iki 1 MW galios) ant gyvenamojo ypatingojo pastato stogo
Lot No: 3
Saulės elektrinė (nuo didesnės arba lygios 30 kW iki 1 MW galios) ant negyvenamojo ypatingojo pastato stogo
Lot No: 4
Saulės elektrinė (iki 30 kW galios) ant gyvenamojo neypatingojo pastato stogo
Lot No: 5
Saulės elektrinė (iki 30 kW galios) ant negyvenamojo neypatingojo pastato stogo
Lot No: 6
Saulės elektrinė (nuo didesnės arba lygios 30 kW iki 1 MW galios) ant gyvenamojo neypatingojo pastato stogo
Lot No: 7
Saulės elektrinė (nuo didesnės arba lygios 30 kW iki 1 MW galios) ant negyvenamojo neypatingojo pastato stogo
Lot No: 8
Saulės elektrinė (iki 30 kW galios) ant gyvenamojo nesudėtingojo pastato stogo
Lot No: 9
Saulės elektrinė (iki 30 kW galios) ant negyvenamojo nesudėtingojo pastato stogo
Lot No: 10
Saulės elektrinė (nuo didesnės arba lygios 30 kW iki 1 MW galios) ant gyvenamojo nesudėtingojo pastato stogo
Lot No: 11
Saulės elektrinė (nuo didesnės arba lygios 30 kW iki 1 MW galios) ant negyvenamojo nesudėtingojo pastato stogo
Lot No: 12
Saulės elektrinė (iki 30 kW galios) ant žemės
Lot No: 13
Saulės elektrinė (nuo didesnės arba lygios 30 kW iki 1 MW galios) ant žemės
Lot No: 14
Saulės elektrinė (iki 30 kW galios) ant gyvenamojo ypatingojo pastato, esančio kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje, kultūros paveldo vietovėje, stogo
Lot No: 15
Saulės elektrinė (iki 30 kW galios) ant negyvenamojo ypatingojo pastato, esančio kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje, kultūros paveldo vietovėje, stogo
Lot No: 16
Saulės elektrinė (nuo didesnės arba lygios 30 kW iki 1 MW galios) ant gyvenamojo ypatingojo pastato, esančio kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje, kultūros paveldo vietovėje, stogo
Lot No: 17
Saulės elektrinė (nuo didesnės arba lygios 30 kW iki 1 MW galios) ant negyvenamojo ypatingojo pastato, esančio kult. paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje, kult. paveldo vietovėje, stogo
Lot No: 18
Saulės elektrinė (iki 30 kW galios) ant gyvenamojo neypatingojo pastato, esančio kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje, kultūros paveldo vietovėje, stogo
Lot No: 19
Saulės elektrinė (iki 30 kW galios) ant negyvenamojo neypatingojo pastato, esančio kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje, kultūros paveldo vietovėje, stogo
Lot No: 20
Saulės elektrinė (nuo didesnės arba lygios 30 kW iki 1 MW galios) ant gyvenamojo neypatingojo pastato, esančio kult. paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje, kult. paveldo vietovėje, stogo
Lot No: 21
Saulės elektrinė (nuo didesnės arba lygios 30 kW iki 1 MW galios) ant negyvenamojo neypatingojo pastato, esančio kult. paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje, kult. paveldo vietovėje, stogo
Lot No: 22
Saulės elektrinė (iki 30 kW galios) ant gyvenamojo nesudėtingojo pastato, esančio kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje, kultūros paveldo vietovėje, stogo
Lot No: 23
Saulės elektrinė (iki 30 kW galios) ant negyvenamojo nesudėtingojo pastato, esančio kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje, kultūros paveldo vietovėje, stogo
Lot No: 24
Saulės elektrinė (nuo didesnės arba lygios 30 kW iki 1 MW galios) ant gyvenamojo nesudėtingojo pastato, esančio kult. paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje, kult. paveldo vietovėje, stogo
Lot No: 25
Saulės elektrinė (nuo didesnės arba lygios 30 kW iki 1 MW galios) ant negyvenamojo nesudėtingojo pastato, esančio kult. paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje, kult. paveldo vietovėje, stogo
Lot No: 26
Saulės elektrinė (iki 30 kW galios), ant žemės, esanti kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje, kultūros paveldo vietovėje
Lot No: 27
Saulės elektrinė (nuo didesnės arba lygios 30 kW iki 1 MW galios) ant žemės, esanti kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje, kultūros paveldo vietovėje
Lot No: 28