Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Služby inženýrské podpory (ESS) pro program vyřazování jaderných zařízení z provozu a hospodaření s jaderným odpadem.
Spisové číslo: JRC/IPR/2017/G.III.9/0050/OC.
II.1.2)Hlavní kód CPV98113100 Služby v oblasti bezpečnosti jaderných materiálů
II.1.4)Stručný popis:
Služby technické podpory pro program vyřazování jaderných zařízení z provozu a hospodaření s jaderným odpadem.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 13 000 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV98113100 Služby v oblasti bezpečnosti jaderných materiálů
II.2.4)Popis zakázky:
Služby technické podpory sestávají z vypracování podrobných technických studií a návrhů v oblasti jaderného inženýrství v případě rozvoje projektů vyřazování z provozu a procesů hospodaření s jaderným odpadem a z vypracování komplexní dokumentace k udělování licencí v rámci realizace programu vyřazování jaderných zařízení z provozu a hospodaření s jaderným odpadem.
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
D&WM programme engineering support services (ESS).
II.1.2)Main CPV code98113100 Nuclear safety services
II.1.4)Short description:
Engineering support services for a nuclear decommissioning and waste management programme.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 13 000 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)98113100 Nuclear safety services
II.2.4)Description of the procurement:
The engineering support services consist of producing detailed technical studies and designs in the field of nuclear engineering for development of decommissioning projects and waste management processes and elaborating comprehensive licensing documentation for implementation of the D&WM programme.