Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 4557951/20.04.03/2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33696300 Chemische Reagenzien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Acord cadru de furnizare reactivi de laborator. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 19. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Descrierea si cantitatile din acordul-cadru, respectiv din contractele subsecvente sunt specificate in Caietul de sarcini si in lista loturi din prezenta documentatie, deoarece acest camp nu permite inserarea tuturor informatiilor.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
PACHET REACTIVI ANALIZOR SYSMEX CA 620
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696300 Chemische Reagenzien
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cantitatile minime si maxime ale acordului cadru, cantitatile minime si maxime ale contractului subsecvent, pecum si valoarea minima si maxima a contractului subsecvent sunt precizate in Caietul de sarcini (Sectiunea 3 - Descrierea produselor solicitate, Estimare privind cantitatile minime si maxime contracte subsecvente).
PACHET REACTIVI ANALIZOR LANSIONBIO LS 1100
Los-Nr.: 10
KIT COMPLET REACTIVI HISTOLOGIE CONVENTIONALA PENTRU PROCESAREA A 1000 PROBE
Los-Nr.: 14
PACHET REACTIVI ANALIZOR SEBIA
Los-Nr.: 11
PACHET REACTIVI PUNCT TRANSFUZII
Los-Nr.: 13
PACHET REACTIVI SI CONSUMABILE ANALIZOR MINIVIDAS
Los-Nr.: 6
PACHET REACTIVI ANALIZOR MICROSCAN DXM1040
Los-Nr.: 3
PACHET REACTIVI SI CONSUMABILE ANALIZOR SELECTRA MACH 5
Los-Nr.: 5
PACHET REACTIVI GAZ CROMATOGRAF
Los-Nr.: 2
PACHET REACTIVI ANALIZOR SYSMEX XN-550 RET
Los-Nr.: 7
PACHET REACTIVI ANATOMIE PATOLOGICA
Los-Nr.: 9
TESTE RAPIDE ANTIGEN SARS COV 2
Los-Nr.: 12
PACHET REACTIVI MEDICINA LEGALA
Los-Nr.: 8
PACHET REACTIVI SI CONSUMABILE ANALIZOR RIDA QLINE
Los-Nr.: 4