Lieferungen - 312162-2023
Polen-Lubochnia: Wärmepumpen
2023/S 101-312162
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa i montaż wraz z zaprojektowaniem instalacji gruntowej pompy ciepła w ramach projektu Gospodarka niskoemisyjna - wymiana źródeł ciepła w Gminie Lubochnia etap II
Referenznummer der Bekanntmachung: RI.271.1.10.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
42511110 Wärmepumpen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wraz z zaprojektowaniem instalacji gruntowej pompy ciepła w ramach projektu Gospodarka niskoemisyjna - wymiana źródeł ciepła w Gminie Lubochnia etap II
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45300000 Bauinstallationsarbeiten
45330000 Installateurarbeiten
71321200 Heizungsplanung
45310000 Installation von elektrischen Leitungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiot zamówienia obejmuje: a) wykonanie dokumentacji projektowych w tym dokumentacji robót geologicznych wraz ze zgłoszeniem b) wykonanie dolnego źródła zasilania pompy ciepła tj. odwiertów wraz z uzbrojeniem i studniami zbiorczymi c) wykonanie wewnętrznej linii kablowej zalicznikowej (nie objęte dofinansowaniem) d) demontaż istniejącego kotła c.o. i zasobnika c.w.u. e) dostawę i montaż kompletnej instalacji gruntowej pompy ciepła o mocy min. 280 kW wraz z osprzętem (dopuszcza się możliwość zastosowania kilku pomp ciepła pracujących w kaskadzie) f) przeprowadzenie na miejscu montażu instalacji w oparciu o wykonaną dokumentację projektową g) zgłoszenie do właściwego organu wykonania odwiertów h) uruchomienie i rozruch instalacji stanowiącej przedmiot zamówienia, i) przeprowadzenie w niezbędnym zakresie prób eksploatacyjnych i nastaw, 4.3. Szczegółowy opis wymagań Zamawiającego dotyczących realizacji przedmiotu zamówienia obejmującego prace montażowe i budowlane określa dokumentacja techniczna, Załącznik Nr 1 do SWZ.