Roboty budowlane - 312168-2021
Węgry-Budapeszt: Roboty budowlane w zakresie przepompowni
2021/S 119-312168
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Roboty budowlane
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 2021/S 086-221351)
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
OVF-RSD - Kvassay szivattyútelep
Numer referencyjny: EKR000445672021
II.1.2)Główny kod CPV
45232152 Roboty budowlane w zakresie przepompowni