Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Профили на държавите с градски отпадъчни води за уеб страницата на Европейската агенция за околната среда
Референтен номер: ENV/2020/OP/0012
II.1.2)Основен CPV код90700000 Услуги, свързани с околната среда
II.1.4)Кратко описание:
Общата цел на тази поръчка е да направи информацията за третирането на градски отпадъчни води релевантна и достъпна за европейските граждани. Изпълнението на това задание ще допринесе за подобрено разпространение на данни, събрани на ниво ЕС, информиране на обществеността относно изпълнението на Директивата и осигуряването ѝ на по-добро разбиране за напредъка в събирането и третирането на отпадъчни води в Европа.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 75 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове90700000 Услуги, свързани с околната среда
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Профили на държавите с градски отпадъчни води за уеб страницата на Европейската агенция за околната среда.
Νομική βάση:
Κανονισμός (ΕΕ, Ευρατόμ) αριθ. 2018/1046
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Προφίλ χωρών για τα αστικά λύματα για τον ιστότοπο του Ευρωπαϊκού Οργανισμού Περιβάλλοντος
Αριθμός αναφοράς: ENV/2020/OP/0012
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV90700000 Περιβαλλοντικές υπηρεσίες
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Ο γενικός στόχος αυτής της σύμβασης είναι να καταστήσει τις πληροφορίες για την επεξεργασία αστικών λυμάτων σχετικές και προσιτές στους ευρωπαίους πολίτες. Η υλοποίηση αυτής της ανάθεσης θα συμβάλει στη βελτίωση της διάδοσης των δεδομένων που συλλέγονται σε επίπεδο ΕΕ, θα πληροφορήσει το κοινό σχετικά με την υλοποίηση της οδηγίας και θα προσφέρει στο κοινό καλύτερη κατανόηση της προόδου που έχει σημειωθεί στη συλλογή και την επεξεργασία λυμάτων στην Ευρώπη.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 75 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV90700000 Περιβαλλοντικές υπηρεσίες
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Προφίλ χωρών για τα αστικά λύματα για τον ιστότοπο του Ευρωπαϊκού Οργανισμού Περιβάλλοντος.
Bunús dlí:
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Próifílí Tíre Fuíolluisce Uirbeach do Láithreán Gréasáin na Gníomhaireachta Eorpaí Comhshaoil
Uimhir thagartha: ENV/2020/OP/0012
II.1.2)Príomhchód CPV90700000 Environmental services
II.1.4)Cur síos achomair:
Is é aidhm ghinearálta an chonartha seo faisnéis faoi chóireáil fuíolluisce uirbigh a dhéanamh ábhartha agus inrochtana do shaoránaigh na hEorpa. Rannchuideoidh forfheidhmiú an taisc seo le scaipeadh níos fearr na sonraí a bhaileofar ar leibhéal an Aontais, cuirfidh sé an pobal ar an eolas faoi fhorfheidhmiú na Treorach agus tabharfaidh sí tuiscint níos fearr don phobal maidir leis an dul chun cinn atá déanta i ndáil le fuíolluisce a bhailiú agus a chóireáil san Eoraip.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 75 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise90700000 Environmental services
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Próifílí Tíre Fuíolluisce Uirbeach do Láithreán Gréasáin na Gníomhaireachta Eorpaí Comhshaoil.
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Urban Waste Water Country Profiles for the Website of the European Environment Agency
Reference number: ENV/2020/OP/0012
II.1.2)Main CPV code90700000 Environmental services
II.1.4)Short description:
The general aim of this contract is to make information on urban waste water treatment relevant and accessible to European citizens.The implementation of this assignment will contribute to improved dissemination of data gathered at EU level, inform the public about the implementation of the Directive and give the public a better understanding of the progress made in collecting and treating waste water in Europe.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 75 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90700000 Environmental services
II.2.4)Description of the procurement:
Urban Waste Water Country Profiles for the website of the European Environment Agency.