Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Рамков договор за управление на събития за комуникация на EURES и на Европейския орган по труда (4 обособени позиции)
Референтен номер: VT/2020/024
II.1.2)Основен CPV код79900000 Разнообразни бизнес услуги - QA11 - QA12 - JA07 - JA10
II.1.4)Кратко описание:
Вж. документите за обществената поръчка.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове79900000 Разнообразни бизнес услуги
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
II.2.1)Наименование:
Дни за работа онлайн на EURES
Обособена позиция №: 2
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 3
II.2.2)Допълнителни CPV кодове79900000 Разнообразни бизнес услуги - QA11
Уреждане на пътувания за събития
Обособена позиция №: 4
63516000 Услуги по управление на пътувания
79997000 Услуги, свързани с бизнес пътувания
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Rámcová smlouva týkající se komunikace EURES a řízení akcí Evropského úřadu pro pracovní záležitosti (4 položky)
Spisové číslo: VT/2020/024
II.1.2)Hlavní kód CPV79900000 Různé provozní a s podnikáním související služby - QA11 - QA12 - JA07 - JA10
II.1.4)Stručný popis:
Viz zadávací dokumentace.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV79900000 Různé provozní a s podnikáním související služby
II.2.4)Popis zakázky:
II.2.1)Název:
On-line dny pracovních míst EURES
Část č.: 2
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV79900000 Různé provozní a s podnikáním související služby - QA11
Opatření týkající se cestování na akce
Část č.: 4
63516000 Poradenské služby v oblasti cestování
79997000 Zajišťování obchodních cest
II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Keretszerződés az EURES kommunikációs és az Európai Munkaügyi Hatóság rendezvényszervezési igényeire irányulóan (4 tétel)
Hivatkozási szám: VT/2020/024
II.1.2)Fő CPV-kód79900000 Különféle üzleti és üzlettel kapcsolatos szolgáltatások - QA11 - QA12 - JA07 - JA10
II.1.4)Rövid meghatározás:
Lásd a közbeszerzési dokumentumokat.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)79900000 Különféle üzleti és üzlettel kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
II.2.1)Elnevezés:
EURES online karriernapok
Rész száma: 2
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 3
II.2.2)További CPV-kód(ok)79900000 Különféle üzleti és üzlettel kapcsolatos szolgáltatások - QA11
Utazásszervezés rendezvényekhez
Rész száma: 4
63516000 Utazási ügyintézési szolgáltatások
79997000 Üzleti utaztatási szolgáltatások
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Umowa ramowa o komunikację EURES i zarządzanie wydarzeniami Europejskiego Urzędu ds. Pracy (4 części)
Numer referencyjny: VT/2020/024
II.1.2)Główny kod CPV79900000 Różne usługi branżowe i podobne - QA11 - QA12 - JA07 - JA10
II.1.4)Krótki opis:
Zob. dokumenty zamówienia.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV79900000 Różne usługi branżowe i podobne
II.2.4)Opis zamówienia:
II.2.1)Nazwa:
Internetowe Dni Pracy EURES
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV79900000 Różne usługi branżowe i podobne - QA11
Organizacja podróży na potrzeby wydarzeń
Część nr: 4
63516000 Usługi zarządzania podróżą
79997000 Usługi organizowania podróży służbowych