Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
DNS pro drogistické zboží 2017 až 2018
II.1.2)Hlavní kód CPV39830000 Čistící prostředky
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky drogistického zboží pro zadavatele a splnění dalších s tím souvisejících závazků.