Lieferungen - 312454-2023
Polen-Łódź: Medizinische Geräte
2023/S 101-312454
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Dostawa urządzeń i sprzętu medycznego dla NZOZ "ALL-MED" Centrum Medyczne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Marcin Ogórek”
Referenznummer der Bekanntmachung: 1/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego, urządzeń medycznych i wyrobów medycznych – szczegółowo opisanych w załącznikach od 2a do 2 f SWZ - dla Zamawiającego. Zamówienie obejmuje 6 pakietów. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pod nazwą: „Uruchomienie świadczenia kompleksowych usług medycznych w zakresie leczenia schorzeń naczyniowych, ortopedycznych i kardiologicznych przy zastosowaniu innowacyjnych narzędzi i technik medycznych oraz szerokim wykorzystaniu rozwiązań telemedycznych”, które Zamawiający uzyskał. Oferta Może obejmować całość zamówienia lub wybrane pakiety. Oferta musi obejmować wszystkie pozycje w pakiecie. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na poszczególne elementy w ramach pakietu. Pakiety: 1 -Dostawa urządzeń kardiologicznych, 2 -Dostawa sprzętu rehabilitacyjnego, 3-Dostawa sprzętu medycznego, 4 -Dostawa wyposażenia medycznego, 5-Dostawa urządzeń i sprzętu ortopedycznego, 6-Dostawa paneli gazów medycznych.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa urządzeń kardiologicznych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń kardiologicznych, na który składa się :
1) Aparat EKG - 2 sztuki
2) Zestaw do próby wysiłkowej EKG - 1 sztuka
3) Holter RR - 3 sztuki
4) Holter EKG - 3 sztuki
5) oprogramowanie do Holterów EKG - 1 sztuka
Szczegółowy opis został określony w załączniku nr 2a do SWZ.
Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pod nazwą: „Uruchomienie świadczenia kompleksowych usług medycznych w zakresie leczenia schorzeń naczyniowych, ortopedycznych i kardiologicznych przy zastosowaniu innowacyjnych narzędzi i technik medycznych oraz szerokim wykorzystaniu rozwiązań telemedycznych”, o którego dofinansowanie Zamawiający ubiega się w ramach osi priorytetowej 19 Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021, działanie 19.1 Nowe Produkty i Inwestycje, poddziałanie 19.1.3 Technologie poprawiające jakość życia - Welfare and health technologies.Zamówienie realizowane jest w ramach zadania nr 2 (Zakup sprzętu i wyposażenia Kliniki) projektu którego głównym celem jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności All-Med poprzez wdrożenie kompleksowych (począwszy od diagnostyki i konsultacji, poprzez zabiegi medyczne aż po rehabilitację) usług medycznych w zakresie leczenia chorób naczyniowych, kardiologicznych i ortopedycznych. Mając na względzie powyższe Zamawiający uzyskał dofinansowanie przewyższającego 50% w stosunku do całości kosztów kwalifikowanych w projekcie. Zamawiający wyjaśnia jednocześnie, iż udzielane w nn. postępowaniu zamówienie jest częścią zamówień udzielanych w projekcie, których łączna wartość przekracza progi unijne.
Postępowanie prowadzone jest zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. "procedury odwróconej", zgodnej z art. 139 pzp. - Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert a następnie kwalifikacji podmiotowej wykonawcy którego oferta zostanie najwyżej oceniona w zakresie podstaw wykluczenia oraz warunków udziału w postępowaniu.
Państwa dane osobowe przetwarzane są w związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego i złożoną przez Wykonawcę ofertą. Przetwarzanie danych jest obowiązkiem prawnym
Administratora i jest niezbędne dla zapewnienia prawidłowego, przejrzystego i zgodnego z prawem przebiegu postępowania w tym w celu uzyskania podmiotowych środków dowodowych związanym z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia. W razie niepodania żądanego zakresu danych osobowych możliwe jest odrzucenie złożonej oferty. Podst. pr. stanowią przepisy art. 6 ust.1 lit. c), lit. f) oraz art. 10 RODO w związku przep. określonym w art 124 pzp
Dostawa sprzętu rehabilitacyjnego
Los-Nr.: 2
1) Aparat EMG 8-kanałowy - 1 sztuka
2) Kompleksowy system rehabilitacji 3D -3 sztuki
3) Kompleksowy system rehabilitacji kończyny górnej - 3 sztuki
4) Kompleksowy system rehabilitacji kończyny dolnej - 3 sztuki
Szczegółowy opis został określony w załączniku nr 2b do SWZ.
Dostawa sprzętu medycznego
Los-Nr.: 3
1)Opaska do operacji w niedokrwieniu -1
2)Diatermia - 2 sztuki
3)Autoklaw 1 - 1 sztuka
4)Autoklaw 2 - 1 sztuka
5)Pompy infuzyjne pojedyncze (jednostrzykawkowe) - 4 sztuki
6)Pompy infuzyjne podwójne - 2 sztuki
7)Kardiomonitor - 5 sztuk
8)Generator do termolezji - 1 sztuka
9)Sprzęt do termolezji - 1 zestaw
10)Zestaw kardiochirurgiczny - 1 zestaw
11)Zestaw do ozonoterapii - 1 zestaw
12)Zestaw do fizykalnej terapii naczyniowej - 1 zestaw
13)Zestaw do terapii podciśnieniowej - 1 zestaw
Szczegółowy opis został określony w załączniku nr 2c do SWZ.
Dostawa wyposażenia medycznego
Los-Nr.: 4
1) Stół zabiegowy - 1 sztuka
2) Lampa zabiegowa pojedyncza - 1 sztuka
3) Lampa zabiegowa podwójna- 1 sztuka
4) Łóżko szpitalne z regulowanymi elementami -2 sztuki
5) Łóżko szpitalne z regulowanymi zagłówkami - 4 sztuki
6) Szafki przyłóżkowe - 6 sztuk
7) Wózek do przewożenia chorych siedzący- 1 sztuka
8) Wózek do przewożenia chorych- 1 sztuka
9) Stolik zabiegowy- 2 sztuki
10) Szafka sprzętowa na blok operacyjny- 2 sztuki
11) Stół operacyjny- 1 sztuk
12) Lampa operacyjna podwójna- 1 sztuka
13) Wózek anestezjologiczny- 2 sztuki
14) Wózek narzędziowy- 2 sztuki
Szczegółowy opis został określony w załączniku nr 2d do SWZ.
Dostawa urządzeń i sprzętu ortopedycznego
Los-Nr.: 5
1) Narzędzia do operacji barku -1 zestaw
2)Wieża laparoskopowa - 1 sztuka
3) Narzędzia artroskopowe - 1 zestaw
4) Wiertarka+ piła ortopedyczna (komplet)- 1 komplet
5)Artroskop- 1 sztuka
6) Shaver artroskopowy- 1 sztuka
7) Urządzenie do separacji komórek, osocza bodatopłytkowego- 1 sztuka
Szczegółowy opis został określony w załączniku nr 2e do SWZ.
Dostawa paneli gazów medycznych
Los-Nr.: 6
1) Panel przyłóżkowy pojedynczy -2 sztuki
2) Panel przyłóżkowy podwójny - 4 sztuki
Szczegółowy opis został określony w załączniku nr 2f do SWZ.