Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
wykonanie remontu głównego oraz modyfikacji podzespołów układu przeniesienia napędu śmigłowców Guimbal Cabri G2 w ramach OH (Overhaul) na wymianę
Referenznummer der Bekanntmachung: Zp/wr/74/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil50211200 Reparatur von Luftfahrzeugen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu głównego oraz modyfikacji podzespołów układu przeniesienia napędu śmigłowców Guimbal Cabri G2w ramach OH (Overhaul) na wymianę.
Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Pzp.
Uzasadnienie: Zamówienie ze względów technicznych, organizacyjnych i ekonomicznych tworzy nierozerwalną całość.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: