Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Дост. на комп.и периф. оборуд.и софтуер за нужд.на ЗПУИП София-Драгом. по проект Възст.,ремонт и модер. на ТПС-Варна и Разград и изграж. на ТПС Русе и във. на с-ма за телеупр. и телесиг-SCADA по ОП
II.1.2)Основен CPV код30211400 Компютърни конфигурации
II.1.4)Кратко описание:
Настоящата обществената поръчка е с предмет: Доставка на компютърно и периферно оборудване и софтуер за нуждите на ЗПУИП „София-Драгоман“ по проект „Възстановяване, ремонт и модернизация на Тягови подстанции - Варна и Разград, и изграждане на Тягова подстанция Русе и въвеждане на система за телеуправление и телесигнализация - SCADA“, по обособени позиции:
Обособена позиция 1: „Доставка на настолни компютърни конфигурации с включена операционна система и MS Office”;
Обособена позиция 2: „Доставка на преносими компютри с включена операционна система и MS Office”;
Обособена позиция 3: „Доставка на мултифункционално устройство А3 с допълнителни консумативи”.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
„Доставка на настолни компютърни конфигурации с включена операционна система и MS Office”
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30211400 Компютърни конфигурации
II.2.4)Описание на обществената поръчка: