Lieferungen - 312678-2023
Polen-Lublin: Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
2023/S 101-312678
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa jednorazowych artykułów medycznych niesterylnych
Referenznummer der Bekanntmachung: EO/EZ-2722/VI/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiot zamówienia stanowi dostawa jednorazowych artykułów medycznych niesterylnych.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Przedmiot zamówienia stanowi 7 zadań. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę zadań.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 1-7 do SWZ.
4. Zamawiający nie dopuszcza rozwiązań równoważnych.
5. Zamawiający wymaga aby: termin ważności na dostarczany przedmiot zamówieniawynosił min. 12 miesięcy licząc od daty dostawy towaru do siedziby Zamawiającego.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie 1
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Opaska do identyfikacji zwłok- 700 szt.
Zadanie 2
Los-Nr.: 2
Ostrza do posiadanej przez Zamawiającego strzygarki Surgical Clipper - 800 szt.
Zadanie 3
Los-Nr.: 3
Myjka higieniczna - 71 000 szt.
Zadanie 4
Los-Nr.: 4
Jednorazowe ręczniki osuszające, wykonane z chłonnej celulozy- 28 000 szt.
Zadanie 5
Los-Nr.: 5
Samoogrzewający koc wykonany z włókniny polipropylenowej - 300 szt.
Zadanie 6
Los-Nr.: 6
Śliniaki stomatologiczne - 7500 szt.
Zadanie 7
Los-Nr.: 7
Krążki do tumby - 2 700 szt.