Skelbimas apie sutarčių sudarymą gynybos ir saugumo srityje
Direktyva 2009/81/EB
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Aprašymas
II.1.1)Sutarčiai suteiktas pavadinimas
Lietuvos kariuomenės balistiniai šalmai
II.1.2)Sutarties tipas ir darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vietaPrekės
Pirkimas
Pagrindinė darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta: Vilnius
NUTS kodas LT Lietuva
II.1.4)Trumpas sutarties ar pirkimo(-ų) aprašymas:
II.1.5)Bendrasis viešųjų pirkimų žodynas (BVPŽ) II.2)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertė
II.2.1)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertėVertė: 5485531.20 EUR
Be PVM
IV dalis: Procedūra