Bauleistung - 312735-2023
Polen-Breslau: Bauleistungen im Hochbau
2023/S 101-312735
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Bauauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Remont budynku przy ul. Wąskiej 3 we Wrocławiu.
Referenznummer der Bekanntmachung: ZZK-NZ/241/3400/30/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45210000 Bauleistungen im Hochbau
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Remont budynku położonego przy ul. Wąskiej 3 we Wrocławiu.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45310000 Installation von elektrischen Leitungen
45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten
45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
45331100 Installation von Zentralheizungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.:
1) wymianę stolarki w częściach wspólnych budynku – na klatce schodowej, piwnicy i strychu,
2) wymianę stolarki okiennej w lokalach,
3) budowę pomieszczenia węzła cieplnego wraz z niezbędnymi instalacjami,
4) remont pustostanu nr 7 i 8,
5) remont i przebudowę instalacji sanitarnych obejmujący m.in.:
a) zamianę sposobu ogrzewania na ogrzewanie zasilane z miejskiej sieci wraz
z demontażem obecnych źródeł ciepła w lokalach,
b) montaż instalacji ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji w budynku wraz
z demontażem obecnych źródeł do przygotowania ciepłej wody użytkowej,
c) remont instalacji zimnej wody i kanalizacji,
d) opracowanie dokumentacji projektowej na budowę węzła cieplnego dwufunkcyjnego (technologii) w budynku zgodnie z programem funkcjonalno - użytkowym,
e) budowę na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej dwufunkcyjnego węzła cieplnego (technologii) w budynku,
6) wykonanie, dostarczenie i montaż „tablicy informacyjnej na czas budowy" - zgodnie z „Instrukcją dla Wykonawcy, Zasady oznakowania inwestycji w zakresie informacji dla mieszkańców” wraz z wzorami tablic.