Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Aquisição de combustíveis rodoviários para as entidades do Ministério da Saúde
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09130000 Aardolie en aardoliedistillaten
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Aquisição de combustíveis rodoviários para várias entidades do serviço nacional de saúde - 2023