Ilmoitus tehdystä sopimuksesta
Hankintamenettelyn tulokset
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Työsuhdepolkupyörien hallinnointipalvelu
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi92000000 Virkistys-, kulttuuri- ja urheilupalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Hankinnan kohteena oli kokonaispalveluna sekä tavallisten, että sähköavusteisten työsuhdepolkupyörien hallinnointipalvelu, koko palvelun edellyttämässä laajuudessa.
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)34430000 Polkupyörät - PA02
66114000 Rahoitusleasingpalvelut
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Hankinnan kohteena oli kokonaispalveluna sekä tavallisten, että sähköavusteisten työsuhdepolkupyörien hallinnointipalvelu, koko palvelun edellyttämässä laajuudessa. Palvelu sisältää rahoitettavien leasingkohteiden hallinnointiin tarkoitetun hallintapalvelun ja vuokrakauden jälkeen palautuvien leasingkohteiden käsittelyyn liittyvien palveluiden sekä muiden erikseen tilattavien palvelujen toimittamisen VTT:lle.