Bauleistung - 312859-2023
Slowenien-Maribor: Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen
2023/S 101-312859
Auftragsbekanntmachung
Bauauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
IZGRADNJA NADOMESTNE STAVBE ZA COVID-19 BOLNIKE V UKC MARIBOR
Referenznummer der Bekanntmachung: JN-25939
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet javnega naročila je izgradnja nadomestne stavbe za COVID-19 bolnike v UKC Maribor (sklop 1) in dobava medicinske opreme (sklop 2).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für nur ein Los
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Izgradnja nadomestne stavbe za COVID-19 bolnike v UKC Maribor
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
44211000 Vorgefertigte Gebäude
71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Sklop 1 obsega naslednje:
- projektiranje - izdelava projektne dokumentacije: DDP, DGD, PZI, delavniški načrti, dokumentacije za tehnični pregled in pridobitev pravnomočnega uporabnega dovoljenja (PID, NOV, načrt požarne varnosti, evakuacijski načrt, požarni red, požarni načrt za gasilce, itd.),
- projektantski nadzor,
- pridobitev pravnomočnega gradbenega in uporabnega dovoljenja,
- dobava, montaža in postavitev montažnega objekta za COVID-19 bolnike,
- izvedba vseh potrebnih gradbeno-obrtniških in inštalacijskih (GOI) del, ki so potrebna za izvedbo investicije - objekt in zunanja ureditev,
- izvedba povezave med montažnim objektom in zgradbo Oddelka za psihiatrijo ter podzemnim povezovalnim hodnikom, zunanja ureditev,
- dobava in montaža dveh dvigal,
- dobava in montaža splošne pohištvene opreme iz okoljsko manj obremenjujočih materialov ob upoštevanju Uredbe o zelenem javnem naročanju (Uradni list RS, št. 51/17, 64/19 in 121/21).
Medicinska oprema
Los-Nr.: 2
33100000 Medizinische Geräte
Predmet sklopa 2 je dobava razne medicinske opreme.